Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iglamkaa

Dzisiejszy madkizm mnie przeraża

Polecane posty

Gość Annie

Ja uwazam, ze 500+ to chory pomysl. To rozdawnictwo zle odbija sie na naszej ekonomii. Ale aktualnie jestem w ciazy i oczywiscie wezme te kase. Wy byscie nie brali, jak by dawali Wam jacys idioci, zwlaszcza, ze Wasza jednostkowa sytuacja nic nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Od urodzenia dziecka do 18 roku życia biorąc 500 plus można uzbierac ponad 100 000 tys zł dla dzieciaka na start. 

Nie wyrzywajcie na kobietach za to że chcą mieć dzieci, to rząd wprowadza te datki a nie matki. 

Wyzywajcie**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaaa

Oj jeszcze przyjdzie czas że będziesz jeść chleb ze smalcem bo te plusy wkońcu pier.d,olną a ceny tak pójdą w góre, że nawet chleb bedzie kosztował 10zł za bochenek. I to przez Was bo to Wy bierzecie te plusy na Wasze bachory. Zarób na ich utrzymanie ... a potem pluj jadem.

x

20-go każdego miesiaca robię przelew na kwotę +- 3K do US tytułem pdof. Siebie, dzieci leczę prywatnie. Chodzą do prywatnych placówek edukacyjnych. Praktycznie nie korzytsam  z tego co wpłacam (o zusie i innych parapodatkach nie piszę juz, bo mi się nie chce). Więc zarabiam na swoje bachory. CO zrobi jak chleb bedzzie kosztował 10 pln? Nic. Bo aktualnie a dobry chleb z piekrani płacę 9... MOgę pluć jadem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie

Ja też pracuje, odprowadzam podatki, a niedawno wydalam 600zl jednorazowo na ginekologa, bo ci na ubezpieczenie zdrowotne to konowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Annie napisał:

Ja uwazam, ze 500+ to chory pomysl. To rozdawnictwo zle odbija sie na naszej ekonomii. Ale aktualnie jestem w ciazy i oczywiscie wezme te kase. Wy byscie nie brali, jak by dawali Wam jacys idioci, zwlaszcza, ze Wasza jednostkowa sytuacja nic nie zmieni?

Każdy bierze te pieniądze, i ci też biorą co tak strasznie krzyczą i obrażają wszystkie kobiety, które zdecydowały się urodzić dziecko nie dla 500 plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy to czytam jest mi cholernie przykro, bo zdecydowałam się na dziecko bo mnie na nie stać, niedługo rodze i co mam siedzieć w domu żeby nie być zwyzywana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wkladacie wszystkie matki do jednego wora. Większość matek jest gdzieś zatrudnionych i nie WY nie dajecie im 500 plus tylko one same na to zapracowały i traktują to jako niewielką część zwrotu podatku który jest odprowadzanych z ich pensji. Ja osóbiscie znam moze jedna dwie kobiety które przed ciąża niepracowaly i utrzymywały się z pensji męża, reszta kobiet z mojego otoczenia pracowały na etacie i po macierzynskim wracały do pracy. Więc o co chodzi z hejtem na matki. 

Oczywiście, że dajemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Od urodzenia dziecka do 18 roku życia biorąc 500 plus można uzbierac ponad 100 000 tys zł dla dzieciaka na start. 

Nie wyrzywajcie na kobietach za to że chcą mieć dzieci, to rząd wprowadza te datki a nie matki. 

To niech rząd im daje. A nie podatnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Gdy to czytam jest mi cholernie przykro, bo zdecydowałam się na dziecko bo mnie na nie stać, niedługo rodze i co mam siedzieć w domu żeby nie być zwyzywana? 

Tak. Siedz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gosc napisał:

To niech rząd im daje. A nie podatnik.

Ale większość kobiet pracuje. To są ich zarobione pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale większość kobiet pracuje. To są ich zarobione pieniądze. 

Większość ludzi pracuje i oddaje swoje zarobione pieniądze, nie dostając NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilll
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Większość ludzi pracuje i oddaje swoje zarobione pieniądze, nie dostając NIC.

To wyjedź z kraju. W czym problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Większość ludzi pracuje i oddaje swoje zarobione pieniądze, nie dostając NIC.

Zawsze znajdzie się ktoś to ma od kogoś więcej i lepiej. Ale masz ból d.u.p.y, dobrze że mnie nie otaczają tacy zawistni ludzie, współczuję twojej rodzinie bo pewnie strasznie było by im wstyd za Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Lilll napisał:

To wyjedź z kraju. W czym problem? 

Dokładnie, skoro nic nie pasuje to zawsze można wyjechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Lilll napisał:

To wyjedź z kraju. W czym problem? 

W tym problem, że to mój kraj.

Sama wyjedź z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, skoro nic nie pasuje to zawsze można wyjechać. 

Czy ja napisałam, że NIC mi nie pasuje? Czy wszystko u ciebie w porządku z czytaniem ze zrozumieniem i myśleniem, czy nie za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Zawsze znajdzie się ktoś to ma od kogoś więcej i lepiej. Ale masz ból d.u.p.y, dobrze że mnie nie otaczają tacy zawistni ludzie, współczuję twojej rodzinie bo pewnie strasznie było by im wstyd za Ciebie. 

Tak, są ludzie o mentalności niewolników, którzy będą się jeszcze cieszyć, że im się coś zabiera i zmusza do jeszcze cięższej pracy, żeby paść innych. Ja się do nich nie zaliczam, tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Czy ja napisałam, że NIC mi nie pasuje? Czy wszystko u ciebie w porządku z czytaniem ze zrozumieniem i myśleniem, czy nie za bardzo?

Z myśleniem to twoim jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooos
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak, są ludzie o mentalności niewolników, którzy będą się jeszcze cieszyć, że im się coś zabiera i zmusza do jeszcze cięższej pracy, żeby paść innych. Ja się do nich nie zaliczam, tak jak ty.

No to zostaje Ci tylko siedzieć i wylewac swoje żale na forum, powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Z myśleniem to twoim jest coś nie tak.

Tak? A gdzie napisałam, że NIC mi nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gooooos napisał:

No to zostaje Ci tylko siedzieć i wylewac swoje żale na forum, powodzenia! 

Nie. Nie tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkko

  3 godziny temu, Gość Lilll napisał:

To wyjedź z kraju. W czym problem? 

W tym problem, że to mój kraj.

Sama wyjedź z kraju.

x

Glosuj na kandydatow, ktorzy mają lepszy program, albo sama  stwórz partie czy tez wspieraj taką, ktora ma program najblizszy tego, co ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksksjjz

Umcia umcia pękła gumcia będzie 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Madkizm" !!!  :D  :D  :D Padłam! Skąd wy wytrzaskujecie takie cudaki słowne. Do tego to też trzeba być serio też prostakiem.

Jesteś kobieto równie komiczna jak ta patologia z jeziora.

Stara kopa i na jednorożcu pływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie znam takiego słowa madkizm.

Może chodziło ci o marksizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie znam takiego słowa madkizm.

Może chodziło ci o marksizm.

No widzisz! Dzięki kafe poznałaś nowe slowo :-D Język jest zywy, ewoluuje i nowe slowa się w nim pojawiają. To naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iuyt

są też nowe określenia dzieci. Bombelek, kaszojad, purchlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A mnie przeraża zmasowany hejt na matki, który się ostatnio przetacza przez nasz kraj.

Ludzie z natury są różni. W każdej grupie społecznej znajdą się mądrzy i głupi, bezczelni i dobrze wychowani, ale to matki powodują jakąś ogólną gorączkę zwłaszcza wśród stosunkowo młodych ludzi.

I jestem pewna, że autorkę spotkały w życiu dziesiątki lub setki sytuacji, w których ludzie zachowali się fatalnie a jednak nie bierze pod uwagę, że ta opisana przez nią kobieta matką jest od niedawna. Przed urodzeniem dziecka była młodą kobietą. Z takimi samymi cechami charakteru. Tylko punkty zapalne były inne. Urodzenie dziecka nie zmienia diametralnie charakteru

Więc o chodzi? Z całym pokoleniem jest coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klunia

Efekt uboczny polityki miłościwie nam panujących, która promuje kibolstwo, patolę i kombinatorykę. Rykoszetem dostają normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja rozumiem frustrację. Sama widzę, że jest gorzej.

Urzędy dopominają się o jakieś niby niedopłaty sprzed tylu lat, że nawet nie pamiętam o co chodzi i nie umiem stwierdzić, czy faktycznie gdzies popełniłam błąd albo nie dopłaciłam. Dostałam list z ZUSU, przy założeniu że będę płaciła jeszcze kilkadziesiąt lat, moja emerytura będzie taka, że na rachunki ledwo starczy. Wszędzie podwyżki, ceny niektórych produktów spożywczych to szaleństwo. Każda choroba to pozostawienie w aptece kasy, która wg założenia domowego budżetu powinna starczyć na kilka dni.

Ale nie winię za to matek tylko rządzących. I łatwo mówić, że ktoś ich wybiera. Tylko czy faktycznie jest jakiś wybór? Za rządów której partii kraj rósł gospodarczo a ludziom żyło się lepiej? Bo ja nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×