Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Być_uległą

Szukamy kobiety

Polecane posty

Cześć, tak jak w temacie szukamy kobiety. Razem z moim mężczyzna chcemy spełnić nasza wspólna fantazje erotyczna jakim jest trójkąt, 2 kobiety 1 mężczyzna. Mój nick sugeruje już ze będzie to klimat bdsm. 1 Pan, 2 ulegle. Nie musisz mieć "doświadczenia" w temacie, nawet fajnie gdy go mieć nie będziesz. Jedyne czego chcemy to otwartości na temat i zaangażowania. Istnieją jeszcze pewne warunki, ale to w wiadomości prywatnej dla kogoś zainteresowanego tematem. 

Napisałam tu, ponieważ są wątki o takich tematach, nie bardzo chce szukać na czatach bo to się mija z celem. Nie szukamy kogoś kto pakuje się do łóżka każdemu. Szukamy kobiety, która chce spełnić taka sama fantazje co my, po prostu 🙂

Bardzo proszę bez oceniania, z uwagi na to że ogłoszeń się tu wstawiać chyba nie da, napisałam post. Niemniej jednak liczę tylko  na wiadomości prywatne od kobiet zainteresowanych.

NIE CHCE ZBEDNEJ DYSKUSJI POD POSTEM. Masz inne zdanie,  nie zrobiłabys/nie zrobiłbys nigdy czegoś takiego, w porządku, szanuję. Ale uszanuj też nasza decyzję 😉

KRAKÓW 

Pozdrawiam

Być uległą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×