Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co to za ból?

Polecane posty

Gość Gosc

Jestem w 24 tygodniu ciąży, dzisiaj bolał mnie brzuch, ból przypominający kłucie, trwał kilka sekund, powtarzał się 3 razy w ciągu ok 5 minut, mniej więcej na wysokości pępka, trochę poniżej, po prawej stronie. Co to może być? Raczej nie przedwczesny poród? Do lekarza jestem umówiona w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhp

Jeżeli po prawej niżej niż pępek to może to być zapalenie wyrostka robaczkowego. W tym miejscu oprócz jelit chyba nic już nie ma. Idz na usg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

babski sposob na sprawdzanie czy wyrostek- poloz sie i pzryciagniij prawe kolano do brzucha ( czy boli). Poza tym oblozony jezyk, na zmiane zatwardzenie i biegunka, moze byc goraczka. ale jakby byl ostry wyrostek to by cie nie przestal bolec. Moze jakis nacisk na jelito lub  gazy . W kazdym razie staraj sie byc na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość mmm napisał:

babski sposob na sprawdzanie czy wyrostek- poloz sie i pzryciagniij prawe kolano do brzucha ( czy boli). Poza tym oblozony jezyk, na zmiane zatwardzenie i biegunka, moze byc goraczka. ale jakby byl ostry wyrostek to by cie nie przestal bolec. Moze jakis nacisk na jelito lub  gazy . W kazdym razie staraj sie byc na diecie.

Właśnie sprawdziłam, raczej nie wyrostek, ten ból był chwilowy ale dosyć bolesny. No może jelita właśnie. Dietę trzymam jak najbardziej, do tej pory jeszcze nic nie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×