Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Żona 40+ co sadzicie

Polecane posty

Gość Gosc

Jesteśmy już dość sporo że sobą ale żona od pewnego czasu nie chce się udać nawet dotknąć raz na 2 tygodnie szybki numerek I tyle ostatnio trochę wypiliśmy to poszło jak kiedyś oklpana D... jeszcze mówiła mocniej potem ostry seks ale jak to po wypiciu opadł mi to wyciągnęła zabawki I zaczęła się ostro bawić nawet dwa wibratory wsadzila sobie w ci... nie wiem co myśleć bo czasem lubimy .pofantazjowac jak by to było na dwa k... ale jak zaczęła mówić cytuję patrz jak mnie biorą we dwóch to dało to mi trochę do myślenia jak się ostatnio bawiliśmy to jak jej odchylilem pośladki to widziałem dość czerwone otarcia I dziurka jak by była większa niż normalnie nawet cipka mi się wydawała luzniejsza nie wiem czy to schizy jjakieś czy może ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jesteśmy już dość sporo że sobą ale żona od pewnego czasu nie chce się udać nawet dotknąć raz na 2 tygodnie szybki numerek I tyle ostatnio trochę wypiliśmy to poszło jak kiedyś oklpana D... jeszcze mówiła mocniej potem ostry seks ale jak to po wypiciu opadł mi to wyciągnęła zabawki I zaczęła się ostro bawić nawet dwa wibratory wsadzila sobie w ci... nie wiem co myśleć bo czasem lubimy .pofantazjowac jak by to było na dwa k... ale jak zaczęła mówić cytuję patrz jak mnie biorą we dwóch to dało to mi trochę do myślenia jak się ostatnio bawiliśmy to jak jej odchylilem pośladki to widziałem dość czerwone otarcia I dziurka jak by była większa niż normalnie nawet cipka mi się wydawała luzniejsza nie wiem czy to schizy jjakieś czy może ma kogos

Zjedz Snickersa 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Lodziarska

Takie opowiastki to gdzie indziej, fapaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Droga Aniu to nie opowiastki tylko real jeżeli wiesz co to znaczy tak jest jak opisałem A raczej było I jest A tak między nami to fajnego masz Nicka ciekawe czy real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czemu twierdzicie że to tylko opowiastki byłem w podobnej sytuacji razem z żona lubimy ostry seks I fantazujemy dość często o różnych zboczonych rzeczach aż tu nagle nadarzyła się nam okazja oczywiście pod wpływem alkoholu poznaliśmy jakiegoś gościa I ani się obudziłem żona już miała jego k.. w ustach A potem poszło dała mu się  wyruchac  jak suczka ja za bardzo nie pamiętam całej tej akcji ale jak ostatnio jak się bawiliśmy to zapytała czy mi się wtedy podobało A było to dobre parę lat temu A że byłem podniecony  A swoją drogą podobało mi się to powiedziałem że tak podobało mi się A ona mi wypala z tekstem że musi mi coś powiedzieć więc pytam co A ona że jak poszedłem po browary to wyr.. ja w usta jak s.. i spuscil jaj sie do gardla ciekawe czy to prawda czy zmyslila ale ostatnio jak się bawiliśmy to mówi do mnie żebym jej włożył głęboko w usta i przytrzymal co wcześniej tego nie robiliśmy owszem był ostry seks w c. W D. Wiązanie ale nie w usta więc po takim czasie to troche mnie to zastanawia czy może rzeczywiście tak było ale było minęło może to i lepiej że nie pamiętam z tego wiele choć jak o tym czasem myślę to różne rzeczy mi do głowy przychodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×