Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Za dwie godziny mam miec swój pierwszy raz

Polecane posty

Gość Justyna

Ma być grill kilku znajomych ma przyjść i mam u niego nocowac. To już ustalone od dawna nawet dwa razy przekładaliśmy bo ciągle coś było nie tak. Maja przyjść po mnie koleżanki że niby idziemy do jednej z nich oglądać film i będziemy u niej nocowac (moi rodzice nie uznają sexu przed ślubem pomimo że jestem dorosła).

I tutaj niespodzianka bo jakieś 15-20min temu dostałam okresu o tydzień za wcześnie, może stres? Zastanawiam się co zrobić. Czy odpuścić czy może przed samym seksem iść do łazienki i wyrzucić podpaskę a potem udać zdziwioną? Może to głupio brzmi ale chce to w końcu przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Justyna napisał:

Ma być grill kilku znajomych ma przyjść i mam u niego nocowac. To już ustalone od dawna nawet dwa razy przekładaliśmy bo ciągle coś było nie tak. Maja przyjść po mnie koleżanki że niby idziemy do jednej z nich oglądać film i będziemy u niej nocowac (moi rodzice nie uznają sexu przed ślubem pomimo że jestem dorosła).

I tutaj niespodzianka bo jakieś 15-20min temu dostałam okresu o tydzień za wcześnie, może stres? Zastanawiam się co zrobić. Czy odpuścić czy może przed samym seksem iść do łazienki i wyrzucić podpaskę a potem udać zdziwioną? Może to głupio brzmi ale chce to w końcu przeżyć

 Dostałaś OKRES! Nie okresu :D  Czy teraz masz WAKACJU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Nie wiem tylko jak on zareaguje jak po wszystkim się okaże że mam okres, czy jego to nie obrzydzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 Dostałaś OKRES! Nie okresu 😄 Czy teraz masz WAKACJU ?

Boże co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość Justyna napisał:

Nie wiem tylko jak on zareaguje jak po wszystkim się okaże że mam okres, czy jego to nie obrzydzi 

Powiedz mu że to z utraconej cnotki leci, powiedz że wyczytałaś że ta krew wyśmienicie działa na trądzik i pryszcze, zobaczysz jeszcze ci minetkę zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Justyna napisał:

Boże co za różnica?

 No właśnie, jak napiszesz borze co za .... to też nikt ci łba nie urwie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

No tak sobie myślę że przy pierwszym razie można krwawić więc chyba nie powinien się zorientować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reee

jak cie kocha to zrozumie a jak bedzie sie wkurzal na zistnialy fakt to znaczy ze gowno nie milosc ty dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Chyba jednak mu powiem, albo powiem że jednak musimy przełożyć nie che go kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedz mu i nie kombinuj nic . Powinien znać kobiece ciało i wiedzieć , że takie coś się zdarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Powiedz mu i nie kombinuj nic . Powinien znać kobiece ciało i wiedzieć , że takie coś się zdarza .

Tak będzie najlepiej dobra lecę się szykować pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ci co piszą żebyś mu normalnie powiedziała poprostu że masz okres mają racje. przecież to normalna rzecz i jak mu na tobie zależy to zaczeka a nie wyskoczy z pretensjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wyjscie

daj mu anusa i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi

Wlasnie moze mu pupki najpierw nadstaw 😄

to nie taki glupi pomysl. O ile sie czujesz na silach i masz ochote.(tylko sie tam wymyj)

a o okresie powiedz od razu. Przeciez mozecie noc spedzic razem, poprzytulacie sie, porobisz mu loda, wczujesz sie w sytuacje, moze zrobicie anala a za tydzien juz zwykly seks. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Sisi napisał:

Wlasnie moze mu pupki najpierw nadstaw 😄

to nie taki glupi pomysl. O ile sie czujesz na silach i masz ochote.(tylko sie tam wymyj)

a o okresie powiedz od razu. Przeciez mozecie noc spedzic razem, poprzytulacie sie, porobisz mu loda, wczujesz sie w sytuacje, moze zrobicie anala a za tydzien juz zwykly seks. 🙂

 

nie ma nic lepszego od kobiecej pupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu o tym bo inaczej zamiast jakiejkolwiek przyjemności będziesz myśleć tylko o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

W doope boli i to najgorsze uczucie jakiego doznałam (a rodzilam siłami natury) ogromny cofający się balas, ty go wysr/ywasz a on wraca. Nie polecam, wolałabym sobie suty na tarce zetrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

W doope boli i to najgorsze uczucie jakiego doznałam (a rodzilam siłami natury) ogromny cofający się balas, ty go wysr/ywasz a on wraca. Nie polecam, wolałabym sobie suty na tarce zetrzeć. 

Dużo zależy od partnera jak cię przygotuje musisz być na maksa rozluźniona, żel to konieczność i może być naprawdę super.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie brzydzi okres u kobiety. Zdarzało mi się uprawiać seks w takich przypadkach. Ale oczywiście też nie nalegam, bo wiem, że kobieta może czuć wówczas dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
45 minut temu, kotwin napisał:

Mnie nie brzydzi okres u kobiety. Zdarzało mi się uprawiać seks w takich przypadkach. Ale oczywiście też nie nalegam, bo wiem, że kobieta może czuć wówczas dyskomfort

Jeśli to jej pierwszy raz to chyba lepiej żeby się wstrzymała tym bardziej że w pierwszych dniach okresu mało która kobieta nie ma dolegliwości bólowych. Powinna się czuć komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
45 minut temu, kotwin napisał:

Mnie nie brzydzi okres u kobiety. Zdarzało mi się uprawiać seks w takich przypadkach. Ale oczywiście też nie nalegam, bo wiem, że kobieta może czuć wówczas dyskomfort

Jeśli to jej pierwszy raz to chyba lepiej żeby się wstrzymała tym bardziej że w pierwszych dniach okresu mało która kobieta nie ma dolegliwości bólowych. Powinna się czuć komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Ccc napisał:

Jeśli to jej pierwszy raz to chyba lepiej żeby się wstrzymała tym bardziej że w pierwszych dniach okresu mało która kobieta nie ma dolegliwości bólowych. Powinna się czuć komfortowo

Myślę, że ona sama najlepiej wie jak się czuje. Jej komfort jest oczywiście najważniejszy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Sisi napisał:

Wlasnie moze mu pupki najpierw nadstaw 😄

to nie taki glupi pomysl. O ile sie czujesz na silach i masz ochote.(tylko sie tam wymyj)

a o okresie powiedz od razu. Przeciez mozecie noc spedzic razem, poprzytulacie sie, porobisz mu loda, wczujesz sie w sytuacje, moze zrobicie anala a za tydzien juz zwykly seks. 🙂

 

Tak kreatywną kobietę to tylko na rękach nosić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 No właśnie, jak napiszesz borze co za .... to też nikt ci łba nie urwie :DD

Oczywiście, bo to jest od boru 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Autorki nie ma. Ciekawe jak potoczyła się dalsza historia 😄

A już myslałem że to chodzi o Twój Pierwszy Raz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Witam Cię 🖐️

Ten etap mam już dawno za sobą. Czysta ciekawość, czy coś wyszło. Z zegarkiem i kalendarzem w ręce 😉☀️

 Żartuję sobie ;) Tylko widzisz ja wolę weszło jak wyszło :D Ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
30 minut temu, redaktorFuckt napisał:

Ale zrobiłaś się orto doksyjna

😄

To się już więcej nie powtórzy 😉 Zmykam. Miłego dnia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

 

Weź nie pytaj co wolę. Czego pragnę. 

Dzis mam bardzo sprośne myśli. Taki dzień i taka faza cyklu 😂😋

Oooooo ;) no nic nie powiem, może tylko domyśl się gdzie chciałbym być i co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

To już zostało dawno ustalone 😘Jakiś czas temu. 

Kiedy mnie też od samego rana kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorący
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Jak Ci pomóc? 

Po co cierpieć? Trzeba ulżyć 😴

 Napiszę później, mam gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×