Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Fiel

Zgrubienia i asymetria po niciach PDO

Polecane posty

Witam, 
będę wdzięczna jeśli ktoś wypowie się na temat mojego problemu bo nie wiem czy moja panika jest słuszna. Trzy dni temu wybrałam się na zabieg z użyciem nici PDO w celu podniesienia owalu twarzy oraz zniwelowania chomików. Początkowo wydawało mi się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Jednak na kolejny dzień dostrzegłam, że po jednej ze stron twarzy haczyki wystają i są podane niżej niż po drugiej stronie. Z tego powodu, gdy patrzę na twarz od przodu, widać asymetrię (z jednej strony wypukłe, z drugiej wklęsłe). Czy jest szansa aby wszystko wyrównało się w przeciągu dwóch tygodni? Czytałam, że powinno być w porządku już po kilku dniach, u mnie jednak nie jest. Dodam, że jestem osobą młodą. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzwon do lekarza co to robił i idź  na wizytę.Czasami nieci trzeba usunąć.Samo się nie poprawi, A swoja droga młoda osoba i chomiki.W jakim mieście robiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

OPowinno zejsc do 2 rygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ala napisał:

OPowinno zejsc do 2 rygodni

A wystające haczyki same wejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Byłaś u tego lekarza  o to robił? Co powiedział?

Haczyki- kiedyś się wchłonąć bo to się rozpuszcza.I nici i haczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.07.2019 o 14:02, Fiel napisał:

Witam, 
będę wdzięczna jeśli ktoś wypowie się na temat mojego problemu bo nie wiem czy moja panika jest słuszna. Trzy dni temu wybrałam się na zabieg z użyciem nici PDO w celu podniesienia owalu twarzy oraz zniwelowania chomików. Początkowo wydawało mi się, że wszystko przebiegło pomyślnie. Jednak na kolejny dzień dostrzegłam, że po jednej ze stron twarzy haczyki wystają i są podane niżej niż po drugiej stronie. Z tego powodu, gdy patrzę na twarz od przodu, widać asymetrię (z jednej strony wypukłe, z drugiej wklęsłe). Czy jest szansa aby wszystko wyrównało się w przeciągu dwóch tygodni? Czytałam, że powinno być w porządku już po kilku dniach, u mnie jednak nie jest. Dodam, że jestem osobą młodą. Dziękuję.

Można wiedzieć, gdzie ten zabieg był robiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nici PDO
Dnia 7.09.2019 o 20:37, drastycznie dobra napisał:

Można wiedzieć, gdzie ten zabieg był robiony?

Nie ma szans na wyciągnięcie nici chyba że jest stan zapalny 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem jak tam u autorki. No też się dziwię że młoda i już ma chomiki .Ja robiłam wczoraj ten zabieg na uniesienie policzków i  mam twarz opuchniętą i prześwitują nici, twarz jest cała w siniakach i bardzo żałuję że robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy i ostatni raz w życiu robiłam te nici ,za dużo cierpienia. Przez miesiąc trzeba zmagać się z bólem i opuchlizną, nie można spać ani na jednej ani na drugiej stronie, poza tym czytałam wypowiedź lekarza że nie ma badań naukowych dowodzących bezpieczeństwo tych nici czy mogą wywoływać choroby autoimmunologiczne na przykład cukrzycę,lepiej już zrobić wolumetrię lub mezoterapię.

Edytowano przez Waleriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×