Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M&Ms

Co jest ze mna nie tak?

Polecane posty

Gość M&Ms

Zostawił mnie facet. Byliśmy jakiś czas ze sobą ( nawet długo). W trakcie rozstania mówiłam mu o tym, ze go kocham byłam przekonana, ze tak jest. Teraz po paru dniach nie czuje nic. Zupełna obojętność do tego co się stało. Nie chce mi się sprawdzać co u niego, przyznam szczerze ze kompletnie mnie nie interesuje ten człowiek. Czy wszystko ze mna w porządku? Naprawde byłam pewna, ze to miłość mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz większych problemów niż to że nie masz problemu z rozstaniem? Tak, jest z tobą coś nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&Ms
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie masz większych problemów niż to że nie masz problemu z rozstaniem? Tak, jest z tobą coś nie tak. 

Nie mam. Skończyłam długi związek, w który włożyłam wiele serca. Martwi mnie obojętność. Do psychologa idę, ale za jakiś czas i chciałam spytać na forum czy któraś miała podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość M&Ms napisał:

Nie mam. Skończyłam długi związek, w który włożyłam wiele serca. Martwi mnie obojętność. Do psychologa idę, ale za jakiś czas i chciałam spytać na forum czy któraś miała podobny problem.

Tak jest jak sie jest z kims, z kim jest zle do samego konca.  Czlowiek wypala sie i nic nie czuje po rozstaniu.  Normalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M&Ms
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tak jest jak sie jest z kims, z kim jest zle do samego konca.  Czlowiek wypala sie i nic nie czuje po rozstaniu.  Normalka. 

Między nami nie było zle

ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×