Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madlen23

Program nasz nowy dom

Polecane posty

Gość Madlen23

Bardzo bym chciała żeby pani Kasia przyjechała i wyremontowała nasz dom. Mam 3 dzieci i teraz noszę bliźniaki, toaleta na dworze, dwa pokoje zdatne do użytku a w reszcie grzyb i wilgoć...Tak bym chciała mieć w końcu łazienkę i nie myć się w misce... Co trzeba zrobić żeby się tam dostać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szkoda dzieci, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen23

Właśnie że względu na dzieci chcę by nam to wyremontowali bo my nie mamy pieniędzy a mój mąż mało zarabia, dom jest zadłużony już w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dorob sobie dzieci, koniecznie jeszcze ze  2 po tych blizniakach, może wtedy będzie Cię stać na remont 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada ;)

Przecież na koniec programu podają gdzie wysłać zgłoszenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna

Formularz jest na stronie programu. Trafilas na kafe to i tam trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Madlen23 napisał:

Właśnie że względu na dzieci chcę by nam to wyremontowali bo my nie mamy pieniędzy a mój mąż mało zarabia, dom jest zadłużony już w spadku.

No właśnie. Wiedzac jakie masz warunki po co na świat kolejne dzieci pchasz? Za dwa i pół tysiąca kibel zrobić można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo

 

Dobrze, że smartfon/laptop z internetem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie lepiej było najpierw zrobic łazienka A później dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mąż niech jedzie za granicę zarobić na zadłużenia i remont. Jeżeli to nie prowo to nie rozumiem że wcześniej już nie zaczeliscie myśleć nad jutrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obawiam się, ze trzeba mieć też wkład własny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsjsbbs

Oczywiście. Nowy dom to też koszty utrzymania. Oni robią biednym, ale jej widzą że ktoś rokuje lub stara się być zaradny. 

Ty jesteś typowa patola, warunków nie ma ale kolejne dzieci rodzi bo pewnie Pan mąż musiał zamoczyc a ty nie umiesz odmówić. 

To teraz żyj w tym syfie i pokaż dzieciom jaka maja mądra mamusie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ijjjj
57 minut temu, Gość Madlen23 napisał:

Właśnie że względu na dzieci chcę by nam to wyremontowali bo my nie mamy pieniędzy a mój mąż mało zarabia, dom jest zadłużony już w spadku.

Jeśli mieszkanie jest zadluzone na pewno nie ma co się zgłaszać. W regulaminie jasno jest napisane, że dom musi być wolny od jakichkolwiek obciążeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeeaaa

Nie wierzé w to co czytam.

Wiem, ze niestety sporo ludzi w krajach cywilizowanych nadal zyje bez wanien czy prysznicow,  wilgoc to czesty problem chocby sie nie wiem jak dbalo, ale TYLE DZIECI ROBIC W TAKICH WARUNKACH? to trzeba mozgu chyba nie miec. 

Prykro mi, wiem ze to niemile i obrazliwe, ale to jest prawda -  chyba kompletnie rozumu nie macie. 

Dzieci zal !!! i to jak.

Ja mam jedno, mysle o drugim ale w sumie za wygodnie mi - corka ma juz 7 lat. pracujemy oboje na caly etat, szalu nie nie ma, nie latam na Kanary czy  Hawaje na wakacje.

 ale zycie jakies jednak spokojne stabilne wiedziemy. ja zarabiam obecnie 3,000 netto, a maz troszke ponad 4,500 netto wiec szalu nie ma ale jets OK.. mieszkamy w Zielonej Gorze.

jestem przeciwna dawaniu kasy z moich podatkow darmozjadom co mysla pi/pka i peni/sem .... 

biedne wasze dzieci. 

zreszta to prowo pewnie - mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama4latki

Czemu się nie zabezpieczanie? Nie myślicie o przyszłości? Będziesz miała tyle 500 plus rodzinne itd. I jeszcze kosinkoww 2 razy. Na wynajem  i po problemie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama4latki

Masz 1500 zł na dzieci pewnie jeszcze masz 95 zł rodzinne razy 3. 

Teraz dojdą bliźniaki gdzie otrzymasz 2 razy becikowe plus dodatki 

Oraz 2 razy kosinkowe i 2 razy 500 plus na dodatek mąż mówisz że mało zarabia czyli pewnie z 1600 zl

Razem masz około miesięcznie 5vrazy po 500 zł czyli 2500 zł. Plus rodzinne około 500 zł na 5 dzieci. Czyli 3000 zł. 

Beciokowe 2000 zł plus dodatek becikowe 2000 bo bliźniaki masz 4 tys na start 

I jeszcze przez rok 2000 zł na blizniakk

Nie przesadzasz? 

Idź na wynajem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Czytałam gdzieś , że dom nie może być zadłużony. To warunek programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I musi byc uregulowana własnosc, nie moze byc ze dom ma jeszcze innych współwłascicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa wyswtietll

ja pierd! normalnie same potwory tu siedza!!! kij was obchodzi czemu tyle dzieci.

Normalnie sama szlachta tu siedzi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość nazwa wyswtietll napisał:

ja pierd! normalnie same potwory tu siedza!!! kij was obchodzi czemu tyle dzieci.

Normalnie sama szlachta tu siedzi. 

 

5 dzieci w takich warunkach , kto tu jest potworem ? Chyba ci bezmyślni ludzie, kt skazuja ich na zycie w takich warunkach.  

Mysle ze to prowo. Bo jak laska ma na net i siedzi na kafe tzn ze tez moglaby wejsc na strone programu albo tam zadzwonic. Specjalnie chce wywolac g..burze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbxb

Kosiniakowego nie dostanie x2. Z jakiej racji ? To jest zasiłek macierzyński a nie becikowe ze liczba dzieci ma znaczenie. Jak ja pracuje to tez dostaje tylko w zależności od pensji macierzyński a nie od liczby dzieci. Coś wam się pomyliło. Nie piszcie jej głupot bo już się cieszą ze będą mieć 1000 więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×