Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdf

czy kupujecie używane lego

Polecane posty

Gość Bdhdhdb
2 godziny temu, Gość Poseł napisał:

nie zgodzę się z tobą, są dzieci które świetnie sobie radzą ze składaniem klocków .Męża kuzyn ma syna 5,5 l. który od czwartego roku życia sam składa klocki lego ,przeznaczone dla jego wieku i umówiliśmy się że zawsze na Mikołaja będziemy mu kupować klocki lego kuzyn wypisuje numery zestawów które jego syn już ma więc kupujemy mu takie których nie ma i uwaga -ostatnio na Mikołaja kuzyn poprosił że byśmy kupili na wiek 8+ ponieważ te dla sześciolatków układa w mig z instrukcją.Bystry chlopak,! A mój syn 12 lat nie raz nie potrafi ułożyć sam tylko mąż musi mu pomagać.

Kobieto znikaj z kafeterii. Jestes mądra co tu robisz ? Umiesz pochwalić obiektyw je dziecko brata a swoje skrytykować. Szok tutaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbd

Klocki lego można myć w zmywarce i prac w pralce wiec w czym problem ? Poza tym nowe tez nie są idealne bo je małe chińskie raczki macaly i tez nie były czyste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa42
7 minut temu, Gość Bdhdhdb napisał:

Kobieto znikaj z kafeterii. Jestes mądra co tu robisz ? Umiesz pochwalić obiektyw je dziecko brata a swoje skrytykować. Szok tutaj.

Nie zgodzę się.Uważam że to bardzo dobrze że ta kobieta nie jest matką Polką która potrafi swoje dziecko chwalić jaki to ósmy cud świata, tylko potrafi dostrzec zalety u innych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koti

Kupuję używane i nowe , używane z allegro i ze sklepu legowego , lubię figurki z LEGO, mam kilkaset minifigurek z saszetek, często nie można znaleźć nowych konkretnych klocków a używane są przeważnie w bardzo dobrym stanie , ludzika albo zwierzątko z Duplo można kupić już za 2 zł moje dziecko bardzo lubi bawić się zwierzątkami i wolę kupić używane na sztuki żeby mialo więcej rodzaji zwierzątek , klasycznego LEGO jest dużo więcej , narazie jesteśmy na etapie Duplo , friendsy i różne zestawy dla starszych sa pochowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

O jej! Jakie wrażliwe księżniczki tu siedzą...

a używanych pościeli, łóżek, toalet i przyszniców i naczyń też się brzydzicie? do hotelu na wakacje swoje bierzecie czy zwyczajnie nie jezdzicie nigdzie? a do restauracji też nie chodzicie? na wesela i komunie swoją zastawę i jedzenie zabieranie?

Matko jakie żałosne babiszcza z was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
14 godzin temu, Gość Poseł napisał:

nie zgodzę się z tobą, są dzieci które świetnie sobie radzą ze składaniem klocków .Męża kuzyn ma syna 5,5 l. który od czwartego roku życia sam składa klocki lego ,przeznaczone dla jego wieku i umówiliśmy się że zawsze na Mikołaja będziemy mu kupować klocki lego kuzyn wypisuje numery zestawów które jego syn już ma więc kupujemy mu takie których nie ma i uwaga -ostatnio na Mikołaja kuzyn poprosił że byśmy kupili na wiek 8+ ponieważ te dla sześciolatków układa w mig z instrukcją.Bystry chlopak,! A mój syn 12 lat nie raz nie potrafi ułożyć sam tylko mąż musi mu pomagać.

No i o tym pisałam dalej, o tej kreatywnosci o tym , ze jeden czerolatek ułozy lego 12+ a inny dwunastolatek nie złozy tego dla 4+ I ten dzieciak kuzyna, za kilka lat, nie bedzie juz chciał skaładac z instrukcją, bedzie komponował własne budowle, tylko musi na to wpaść, ze tak mozna 😛  Lego to pasja , to zabawa , to hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka

u nas różnie, czasami nowe, czasami używane. chociaż ostatnio lego poszło w odstawkę na rzecz klocków plus plus 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN
Dnia 8.07.2019 o 18:03, Gość dagi napisał:

kupuję synowi nowe i ma już jeden duży zestaw - kolejka elektryczna, 3 malutkie zestawy ze star wars, food truck oraz leśny traktor ale ostatnio za 200zł odkupiłam od koleżanki wielki zestaw, remizę lego city z poprzedniej edycji, lepsza niż ta obecna oraz włamanie buldożerem. Wszystko z oryginalnymi pudełkami, kompletne. Żal było nie brać, a te komentarze typu "bakterie" albo "idź zarób na nowe" to nie wiem czy się śmiać czy płakać. 

Je sie pierze w pralce bez problemu. Wkladasz do takiego worka do prania bielizny, albo zwyklego bawelnianego z trokiem, zawiazujesz bardzo mocno i puszczasz w temperaturze 40 stopni. Mozna dodac Miltona lub olejek eteryczny bakteriobujczy. Wychodza swiezutenkie. Wieksze plansze i Duplo mozna nawet w zmywarce w koszyku lub unieruchomione czyms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN

Playmobil tez sie da w zmywarce, bo sa duze elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie miałabym problemu kupic używane jeśli cena byłaby korzystna Ale 10% to czasem w supermarketach lepsze obniżki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość ANN napisał:

Playmobil tez sie da w zmywarce, bo sa duze elementy.

Playmobile to wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Playmobile to wiocha

Co ty pleciesz?! One sa super! Szczegolnie dla dziewczynek. Moja corka, bratanice i ich rowiesnice kolezanki maja wlasnie obsesje na punkcie Playmob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co ty pleciesz?! One sa super! Szczegolnie dla dziewczynek. Moja corka, bratanice i ich rowiesnice kolezanki maja wlasnie obsesje na punkcie Playmob.

Nie stać was na LEGO friends albo elves?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie stać was na LEGO friends albo elves?

Ale one sa lepsze od Friends, bo maja duzo wiecej opcji i wcale nie sa tanie. Ty nie masz pojecia o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale one sa lepsze od Friends, bo maja duzo wiecej opcji i wcale nie sa tanie. Ty nie masz pojecia o czym piszesz.

Tak, widziałam to w sklepie i wstydzilabym się kupić to dziecku. Są brzydkie i wyglądają jak tanie podroby LEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedffggggg
Dnia 8.07.2019 o 18:56, Gość Bbnn napisał:

Na browary i tipsy jest. Na sztuczne rzesy i brwi tez. Na papierochy tez. Ale kupic dziecku nowe klocki to nie ma. Pierdzielisz o ekologii a wiecej chemi masz na pysku i we wlosach

Ostro ale celnie 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, widziałam to w sklepie i wstydzilabym się kupić to dziecku. Są brzydkie i wyglądają jak tanie podroby LEGO

Jestes nienormalna chyba. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jestes nienormalna chyba. Serio.

Bo nie podoba mi się tandeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo nie podoba mi się tandeta?

Jak to jest dla ciebie tandeta, to chyba masz cos nie tak z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka

A ja polecę klocki PLUS plus, coś co rozwija umiejętności merytoryczne, poprawia koncentrację. Może waszym dzieciom się spodoba 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Cześć dziewczyny, chciałam Wam polecić super stronę z zabawkami dla dzieci w atrakcyjnych cenach! W swojej ofercie mają kolorowanki z naklejkami, bajki, książeczki edukacyjne i na prawdę fajną ofertę świąteczną. Sprawdźcie https://www.wydawnictwomd.pl/😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza

U nas dużo klocków mamy, najbardziej ulubione to właśnie PLUS PLUS, dostaliśmy w spadku od kogoś z rodziny. Teraz Mikołaj przyniesie dodatkowe bo mało mamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamka

prawda te Plus-plus bardzo ciekawy wybór, tez już komuś brałam, są bez PVC, bezpieczne dla dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pigga

ta i w porównaniu do innych się nie nieszczą tak, nie odpryskują, mam zestaw od nich ( plus plus ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Również mamy plus plus, są świetne i dają dużo możliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

A to nasz cudny zestaw, córeczka się wciąż bawi;)

 

4jpg_qahnahs.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

My wcale nie używamy. Mamy klocki plus plus, dużo zestawów i się tym bawimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nita

U nas wcale LEGO się nie sprawdza więc nie kupuje. Za to klocki plus plus robią furorę.ale tanie są to nie muszę kupować używanych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka

My mamy klocki plus plus puzzle i nie dość, że to świetna zabawka, która uczy i rozwija to jest łatwa w czyszczeniu i przechowywaniu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulcia

Lego u nas to przeszłość. Od 2 mcy bawimy się tylko plus plus puzzlami, dużo fajniejsze, kolorowsze i... Nie boli tak bardzo jak się na nie wdepnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×