Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Onaion

Szukanie kobiety do trójkąta

Polecane posty

Gość Onaion

Szukamy od dłuższego czasu kobiety do trójkąta ale pomimo ze zainteresowanie jest spore nic z tego nie wynika. Moze tutaj się znajdzie jakas chętna zeby zaszaleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bolek napisał:

Nie znajdzie się, kobiety bi szukają kobiet bo faceta mogą mieć na pstryknięcie. A wystarczy nie być nachalnym i nie pisać bajek w stylu "jesteśmy parą i wszystko robimy razem" bo wszyscy wiedzą że warunkiem dotknięcia kobiety (często nie bi) jest danie tyłka jej mężowi. Bez problemu można znaleźć kobietę do 3 jak odpowiednio się rozmawia

W punkt, zgadzam się w pełni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambina

Uważajcie na takie zabawy albo róbcie to z zabezpieczeniem mechanicznym, ja tez sie zabawiałam w taki sposób bez zabezpieczenia mechanicznego i niestety okazało się,  że mam hpv, więc cóż nic innego mi nie pozostało niz teraz leczenie żelem papilocare, tak przynajmniej powiedziała moja ginekolog 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy

Na 100% jest taka w waszym otoczeniu. Wystarczy odczytać jej sygnały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenawojowniczaksiezniczka
Dnia 8.07.2019 o 19:39, Gość Onaion napisał:

Szukamy od dłuższego czasu kobiety do trójkąta ale pomimo ze zainteresowanie jest spore nic z tego nie wynika. Moze tutaj się znajdzie jakas chętna zeby zaszaleć?

A do czego dokładnie jest potrzebna wam ta pani? Właśnie się rozstałam z facetem i chętnie coś odwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Xenawojowniczaksiezniczka napisał:

A do czego dokładnie jest potrzebna wam ta pani? Właśnie się rozstałam z facetem i chętnie coś odwalę 

w zlewie sterta garów do zmywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaion
1 godzinę temu, Gość Xenawojowniczaksiezniczka napisał:

A do czego dokładnie jest potrzebna wam ta pani? Właśnie się rozstałam z facetem i chętnie coś odwalę 

Moja żona ma ochote na kobiete, chcę przy tym byc i brać udział nie muszę w Ciebie wchodzić jak nie będziesz chciała. Mamy trochę zabawek i długi staż związku pomimo ze jesteśmy młodzi. Lubimy sie długo zabawiac czasami brakuje nocy. Oboje jesteśmy pewni siebie i zdecydowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenawojowniczaksiezniczka
15 godzin temu, Gość gość napisał:

w zlewie sterta garów do zmywania

Odpadam sama mam zmywarkę i ciężko ze zlewu do niej włożyć a co dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaion

Spokojnie tez mamy zmywarkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×