Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara23

Za wcześnie zrobiona beta??

Polecane posty

Gość Klara23

Hej. 
Piszę z takim pytaniem. Niedawno postanowiliśmy z chłopakiem zacząć starać się o dzidziusia. W tym miesiącu kochaliśmy się przez wszystkie dni płodne. Od czasu naszego pierwszego zbliżenia minęło 9 dni. Natomiast od prawdopodobnej owulacji 6 dni (mam nieregularne cykle). Od dwóch dni zaczęły mnie strasznie boleć piersi, dużo mocniej niż zwykle przed miesiączką. Do tego doszły też bóle jajników, senność i podwyższona temperatura. Wczoraj postanowiłam zrobić test ciążowy, wynik negatywny. Stwierdziłam, że być może to za wcześnie, bo testy powinno wykonywać sie najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki (wypada mi za około 8 dni). Dzisiaj z rana postanowiłam pojechać na badania krwi, wynik to 0.100. Czy to już wyklucza ciążę w 100%? Czy jednak możliwe jest, że wykonałam te badanie za wcześnie? Powinnam poczekać do opóźniającej się miesiączki i powtórzyć test? 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jezu kobieto, zanim się rozmnożysz, to weź się za podstawy biologii.  A co do bety- minimum 10 dni po spodziewanej owulacji, test ciążowy 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×