Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalina

Gdzie mogę fajnie wykończyć wnętrze? / Wwa

Polecane posty

Gość Michalina

Cześć,

od pewnego czasu w moim mieszkaniu trwa gruntowny remont. Pewnego dnia uznałam, że czas na fundamentalne zmiany, wobec czego zmiana wnętrza też była nieunikniona 😂 no wlasnie i tu sie pojawia problem. Ze stylu nowoczesnego, minimalistycznego chciałam przejść na totalny vintage. Chciałabym mieć w domu prawdziwe perełki, antyki itd, ale co ważne - jak najmniejszym kosztem. Czy zna ktos miejsce w warszawie, ktore mogloby mi pomoc? ewentualne zdalne zamowienia z innej czesci pl tez wchodza w gre

 

+ słyszał ktos cos o pracowni renes? ich prace robią wrażenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

hej, hej, renes faktycznie robi cudenka 😉 nigdy co prawda jeszczze nic nie zamawialam, ale ciagle sie do tego przymierza. W każdym razie dla znajomych zrobili ramy - są przepiekne, zdecydowanie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

ja zamawiałam wieeeele rzeczy z renes i za kazdym razem jestem zachwycona 😄 najwieksze perelki kazdego wnetrza sa wlasnie stamtąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Oj tak, mnóstwo moich mebli wyszło właśnie spod ich ręki. Nadadzą ciekawego wyrazu każdemu wnętrzu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Jasne, że tak! To bardzo renomowana pracownia. Koniecznie sprobuj cos tam, napewno ci sie spodoba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

w renesie zdecydowanie 😄 dostajesz unikatowe cudenka, jakich nie znajdziesz w żadnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 6.08.2019 o 14:04, Gość Kamila napisał:

w renesie zdecydowanie 😄 dostajesz unikatowe cudenka, jakich nie znajdziesz w żadnym domu

hahha, potwierdzam 🙂 u mnie zawsze wszyscy goscie pytaja skad biore takie akcesoria. A ramy to juz w ogole robia furore wsrod znajomych 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

 

Dnia 6.08.2019 o 14:04, Gość Kamila napisał:

w renesie zdecydowanie 😄 dostajesz unikatowe cudenka, jakich nie znajdziesz w żadnym domu

Właśnie przeglądam ich facebooka i ich projekty robią na mnie meeega duże wrażenie. Rama kolumnowa * . * Super to wygląda. Planuję remont w przyszłe wakacje i na pewno będę się z nimi kontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetabaranowska

U mnie w mieszkanku sprawdziły się pięknotki od Renes. Kolezanka mi poleciła i z początku z dystansem podchodzilam do tego typu ofert ale jaki to ma efekt koncowy, to jestem w szoku. Zwlaszcza oprawy obrazow zrobili mi sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia12

Wiem, że pracownia Renes zajmuje się ciekawymi wykończeniami typu np. oprawy obrazów, pozłacane elementy mebli, jakieś lustra weneckie itp. warto zajrzeć, bo znajoma zlecała im zamówienie i jej mieszkanko wygląda naprawdę super, jak jakiś pałac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

U mnie też ostatnio przeprowadzany byłł drogi remont i postanowiłam zmienić swoje wnętrze na bardziej "z pazurem", eleganckie i stylowe. Urozmaicilam sciany w piekne obrazy, lustra i pełno kwiatów. Oprawy do obrazów i lustra weneckie zlecilam pracowni Renes, ktora wywiazala sie z obowiązku najlepiej na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

 pracownia Renes, zrobili mi fajne zamówienie, szybko i niedrogo, a robota dobra, a więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali

Ja zlecałam wykonanie luster i opraw do obrazów pracowni renes- spisali się na medal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael

Wnętrza fajnie wykańcza firma Renes- pracownia artystyczna. Ja zlecałem im wiele projektów, najbardziej zadowolony jestem z luster. Niesamowite jak potrafią poszerzyć przestrzeń i dodać uroku. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poszukać w sieci. Przecież wybór jest o wiele większy, a i ceny nie ma co tu ukrywać są duzo niższe. Wiem co mówię, bo sama niedawno urządzałam mieszkanie w stylu vintage i bardzo dużo rzeczy kupiłam w superwnetrze.pl. Mają ogromny wybór od mebli po wszelkie dekoracje czy oświetlenie. Wiesz co dziś nawet znalazłam u nich świetne szklanki termiczne, które do złudzenia wprost przypominaja te, które miała moja babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×