Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roszpunka

Odeszdl do innej zostawil rodzine jak sie wylaczyc

Polecane posty

Gość Roszpunka

Witam . 

Tak jak w temacie juz od roku czasu szarpam sie nerwami 

Moj maz poznal 10 lat mlodsza od siebie zostawil mnie z dwoja dzieci,pracuje mam sie dobrze niczego nam nie brakuje 

On sieje lament dalam mu dwie szanse ktore zmarnowal i lata dalej jak pies za ... . 

Jednego pragne poprostu chcialabym wyleczyc sie z tej chorej sytuacji ktora juz rok czasu mna zaprzata glowe i trace nerwy . Wiem odciac sie w dupie miec zajac sie czyms tylko ze pracuje mam wiele obowiazkow a tak czy tak to powraca . 

Jestem poprostu glupia boje sie ze nigdy z tego nie wyjde .

Niech sobie sa razem choc bardziej to bawienie sie w kotka i myszke . 

Chce sie sama uzdrowic a nie potrafie i teraz normalnie wyc mi sie chce 😞

przepraszam ze tutaj to pisze a nie na uczuciowym bo tu sa kobiety praktycznie ktore maja dzieci moze i bardziej mnie rozumieja . 

Pozdrawiam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zacznij się szanować  i nie utrwalaj w dzieciach przekonania,  kobietą można pomiatac, a ona i tak wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka

Mialo byc jak sie wyleczyc .

Tak wiem latwo powiedziec trudniej zrobic .

Jak najmniej utrzymuje z nim kontakt tylko te mysli ta glowa chcialabym ja normalnie odciac i sobie nowa doszyc 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale  jakie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka

O tej calej sytuacji o tym wszystkim co zrobil zachowal sie jak najwiekszy dran itp. Nie powinnam sobie glowy zaprzatac ake wlasnie to robie a po co mi to .

Powinnam byc zadowolona 

Prace pieniadze mieszkanie swoje mam samochod tez nic mi nie brakuje ( by nie bylo nic mi nie zostawil ani nic z tych rzczy nie nalezy do niego ) 

On jest lekkoduchem . Jestem samodzielna zamiast sie cieszyc tym iz pozbylam sie jako by to powiedziec drania to ja zaprzatam sobie mysli ..:( 

Tak szkoda ze stalo sie jak stalo ze dzieci ojca w weekendy maja co drugi weekend 

Ze ich nie wychowuje choc to on zawinil ale jednak szkoda mi tego wszystkiego choc wiem ze nie powinnam .Powinnam byc twarda ,ale czuje taka nienawisc Boze swiety bym potrafila ta nienawiscia gory przenosic . 😞

Na zawnatrz Jestem uwazana za osobe bardzo twarda radzaca sobie z.kazdym jednym problemem ale w srodku ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani  kiki

A kto powiedzial, ze masz byc twarda. Jestes zraniona, takie rany musza przyschnac.  A to wymaga czasu.  Musisz wiedziec  co chcesz, co dla ciebie jest dobre i nauczyc sie z tym zyc. Czy przyjmiesz  go, jesli powie, ze chce wrocic?  Macie dzieci, wiec musicie miec poprawne uklady, nadal jestescie rodzicami i przykladem dla Waszych dzieci. Sprawy finansowe, nalezna alimentacja itd. to tez jest bardzo wazne. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czytaj książki psychologiczne zamiast zadreczac sie.

W bibliotekach jest fajna książka Katarzyny Miller"Kup kochance męża kwiaty",na pewno ci otworzy oczy.

Doceniaj wszystko co masz,nie pamiętaj złego,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko9

POSTARAJ SIE W SADZIE O OPIEKE NAPRZEMIENNA. zobaczysz od razu nowej panience sie odechce bycia z twoim mezem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszpunka

No tak wszystko potrzebuje czasu .

Ja sie odcielam od niego calkowicie wioze dzieci do rodzicow w wyznaczony jego weekend i tam odbiera i przywozi .Nie jest z nia bo ksiezniczke zle potraktowal ale lata za nia na dal a ona go odpycha raz przyciaga itd. Ona 25 on 35 . 

Nie .Nie przyjmę go spowrotem bo skrzywdzil

Strasznie potraktowal jak smiecia .

Dalam 2 razy szanse i je zmarnowal wiecej nie bedzie .

Chce sie wyzwolic z tych mysli chce sie wyzwolic z nienawisci . Trudne trudne to .Dziekuje za rady poszukam dobrych ksiazek . 

A moj byly to nie jest warty nawet by splunac w jego strone . 

Mialam spokoj wyzwolilam sie ale niestety szukal rozmowy i glupia sie zgodzilam i wszystko pryslo pryslo 

I po co mi to wszystko ? Tylko znowu te pogmatwane uczucia wrocily .Glupia ja ...

A klamal co slowo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajdjf

Poczytaj sobie o olejku cbd, to jest olejek z konopi siewnej, mam znajomą która go zażywa i twierdzi że on jej bardzo pomaga się znieczulić właśnie na przeciwności losu. Poza tym, ma wiele innych zalet zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssd

Skoro jest lekkoduchem, to po co za niego wychodziłaś i dawałaś się zapładniać?

Byłaś głupia to teraz masz pokłosie. Mądre kobiety wybierają mądrych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violix

Bardzo mi przykro 😞 , pewnie teraz jest ci bardzo ciężko i żmudno emocjonalnie. Ale pocieszę się tym że jego kochanka też go kopnie w dupę tak jak on ciebie . Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×