Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felicja

Gdzie mogę dodać ogłoszenie że szukam prawników za granicą bez pośredników?

Polecane posty

Gość Felicja

Witam. Jestem pracodawcą nie pośrednikiem szukam ludzi z Polski do pracy za granicą bez pośredników. Bezpośrednio dla danej firmy kobiet i mężczyzn.  Gdzie mogę na jakiej stronie konkretnie  mogę dodać takie ogłoszenie. Grupy na Facebooku są prowadzone przez rekruterów agencji pośrednictwa i proponują mi ich usługi jeśli odmawiam to usuwają mnie i blokują oraz banują. Będę wdzięczna za konkrety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie

Żadna nowość wiadomo że na fejsie żadne ogłoszenie bez pośredników nie przyjdzie sama to przechodziłam w końcu zrezygnowałam. Te grupy prowadzą te same osoby wystarczy poklikać. Też jestem ciekawa gdzie ludzie zaglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Na Facebooku to wiem już dawno go olałam. Tez jestem ciekawa podbijam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie

Na fajsie nie rozśmieszaj mnie co to za pomysł tam taki syf. Może Instagram tam są tagi ale też kiepsko np #dampracezagranicabezposrednikow #pracapozapolskabezposrednikow albo coś w tym stylu. Pod obrazkiem opis. Ciężko ale to chyba najlepszy pomysł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa

Chyba nigdzie Polak Polakowi wilkiem a agencje pośrednictwa jeden syf.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama

Dać do gazety i tyle, jeszcze ludzie je czytają, nie wszystko idzie do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnm
Dnia 14.07.2019 o 01:14, Gość reklama napisał:

Dać do gazety i tyle, jeszcze ludzie je czytają, nie wszystko idzie do netu.

Do jakiej? NIe widziałem żadnej z ogłoszeniami. Wątpie. Już lepszy ten pomsył z intagramem/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba

Jest takie portal letnik .pl i tam masz pracę sezonowa wpisz sobie w google letnik .pl praca sezonowa. Co prawda jest tam dużo ogłoszeń o pracy nad morzem ale ludzie tam codziennie zaglądają jest to bezpłatne. Po prostu napisze tylko konkretnie że szukasz pracowników do pracy za granicą na stałe bez pośredników tylko zaznacz że bez pośredników i dodaj email dużo ludzi się tam zgłasza sam tam znalazłem pracę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×