Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lisa

Seks on tego chciał

Polecane posty

Gość Lisa

Hej , przychodzę do was z problemem :( jestem w ciąży mega się cieszę ale tez jestem mega zestresowana gdyż mój mąż nie pracuje ma zacząć prace we wrześniu 2019 roku , ja pracuje ale umowę mam do października 2020 roku urodzę w kwietniu/maju chce wrócić do pracy kiedy moje dziecko będzie miało około 4 miesięcy gdyż nie chce z niej zrezygnować narazie utrzymujemy się z 500 zł miesięcznie mamy rodziców którzy nam pomagaj ale nie wiem jak utrzymam maleństwo jest tu jakaś młoda mama która ma podobna sytuacje ? PoDrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

U nas trochę inaczej, ale.odpowiem z mojej perspektywy. Za każdym razem, jak rodziły nam się dzieci albo ja ledwo co zarabiałam albo mąż problemy w pracy - słabo zarabiał, niepewne zatrudnienie albo zerowe zarobki. Podobnie jest teraz. Namawiam go do działania, bo ma rok mojego macierzyńskiego,żeby powalczyć o siebie zawodowo/zmienić branże,.cokolwiek. ale stres w sobie też mam, bo ZNOWU jakieś kłopoty (choć nawet bez jego pracy damy radę teraz). Ale na pocieszenie - narodzony dziecka są mega motywacja do walki. Będzie dobrze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa

Dziękuje ;* życzę ci dużo uśmiechu i żeby twoje problemy znikły :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×