Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mejbi

Jak przesunąć okres?

Polecane posty

Gość mejbi

hej dziewczyny, prosze was o radę - okres wypadnie mi pod koniec sierpnia akurat jak będę miała okres - jak go przesunąć? nie biore i nigdy nie brałam żadnych tabletek hormonalnych... podobno są tabletki Norehisterone na przesunięcie - miałyście z czymś podobnym do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z naturalnych sposobów - Spora dawka witaminy C na kilka dni przed okresem powinna opóźnić go na jakieś 3-4 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okres wypadający w okres, to chyba prawidłowo? 😉 Rozumiem, że chodziło Ci o okres wypadający w czasie urlopu. Znam jeden skuteczny sposób. Kupuję tabletki antykoncepcyjne Yasmin lub Yasminelle. Biorę od pierwszego dnia okresu a potem odstawiam trochę wcześniej by i okres pojawił się wcześniej, wówczas jadę na urlop bezstresowo i z płaskim brzuszkiem (bo wiadomo, że przed okresem różnie bywa). Drugą z możliwości jest nieodstawianie tabletek i od razu po zakończeniu pierwszego, zaczęcie drugiego opakowania, ale to nie zawsze się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2019 o 14:31, Lena.Wawa. napisał:

Okres wypadający w okres, to chyba prawidłowo? 😉 Rozumiem, że chodziło Ci o okres wypadający w czasie urlopu. Znam jeden skuteczny sposób. Kupuję tabletki antykoncepcyjne Yasmin lub Yasminelle. Biorę od pierwszego dnia okresu a potem odstawiam trochę wcześniej by i okres pojawił się wcześniej, wówczas jadę na urlop bezstresowo i z płaskim brzuszkiem (bo wiadomo, że przed okresem różnie bywa). Drugą z możliwości jest nieodstawianie tabletek i od razu po zakończeniu pierwszego, zaczęcie drugiego opakowania, ale to nie zawsze się sprawdza. 

A nie masz skutkow ubocznych po tabletkach? Np. ból głowy albo brak ochoty na seks? Ja mam opuchnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, simsyoli napisał:

A nie masz skutkow ubocznych po tabletkach? Np. ból głowy albo brak ochoty na seks? Ja mam opuchnięcia.

Nie mam takich objawów, ale każdy organizm jest inny i może  inaczej reagować na hormony. Ja mogę się wypowiadać tylko o sobie i w moim wypadku tabletki to zbawienie: nie boli mnie brzuch pierwszego dnia okresu a bywało strasznie i przed okresem mam płaski brzuszek, bo nie zatrzymuje się woda w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×