Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OliviaLivia

Mam 16 lat i jestem w ciąży to nie jest żart

Polecane posty

Na początku czerwca poleciałam z rodzicami do Turcji w hotelu poznałam przystojnego Turka.Był taki miły i kochany kiedy moi rodzice poszli na plażę zrobiliśmy to nie zabezpieczaliśmy się było cudownie ale teraz bardzo tego żałuję.Parę dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny nie mówiłam rodzica nie wiem co mam zrobić napisała na FB do Ahmeda (tak się nazywa ten Turek) Powiedział że się bardzo cieszy i żebym do niego przyjechała i została jego żoną.Nie wiem co mam robić chyba do niego ucieknę albo zrobię aborcję rodzicom nie powiem bo mnie z domu wyrzucą.Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pier/dole- pójść z tarasem i to bez zabezpieczenia- najgorsze dno. Sprawdź lepiej, jakie jeszcze pamiątki, poza ciążą, ci  zostawił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ja pier/dole- pójść z tarasem i to bez zabezpieczenia- najgorsze dno. Sprawdź lepiej, jakie jeszcze pamiątki, poza ciążą, ci  zostawił 

*turasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobre, naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj dziewczynko dziewczynko... 1 kwietnia dodałaś wątek że chcesz aby twój chłopak był arabem więc tak jakby ci wyszło 😂😂😂😂 masz dzidziusia, masz prawie araba,  hiv już pewnie też masz 😉

 Pytanie tylko:Gdzie są twoi rodzice... I dlaczego tego nie widzą, odcieliby Internet i odechciałoby się pisać głupot w Internecie. Do nauki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykorzystana

Ja będąc w Anglii też poznałam super Turka w rodzinie u której sprzątałam i pilnowałam dzieci. Ale kiedy nie było jego żony on dobierał się do mnie. Sprzeciwiłam się kilka razy ale wtedy mi groził że nie da pieniędzy. Byłam uzależniona dopóki nie znalazłam innej pracy. To były najgorsze dni i nikt o tym nie wie. Byłam zdana tylko na siebie. Wykorzystał mnie jak mógł . Bawił się jak laleczka. Podobałam mu się. Bardzo pociągałam. Bałam się go chociaż było mi z nim dobrze kiedy uprawiał ze mną seks. Potem znalazłam inną pracę. Po nim ślad zaginął. Nie zapomnę tych dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Wykorzystana napisał:

Ja będąc w Anglii też poznałam super Turka w rodzinie u której sprzątałam i pilnowałam dzieci. Ale kiedy nie było jego żony on dobierał się do mnie. Sprzeciwiłam się kilka razy ale wtedy mi groził że nie da pieniędzy. Byłam uzależniona dopóki nie znalazłam innej pracy. To były najgorsze dni i nikt o tym nie wie. Byłam zdana tylko na siebie. Wykorzystał mnie jak mógł . Bawił się jak laleczka. Podobałam mu się. Bardzo pociągałam. Bałam się go chociaż było mi z nim dobrze kiedy uprawiał ze mną seks. Potem znalazłam inną pracę. Po nim ślad zaginął. Nie zapomnę tych dni....

Turasom i im podobnym podoba się wszystko, co ma dziurę i na drzewo nie ucieka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tgtthhth

Dobrze że ty nie masz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dommmmm

porozmawiaj z rodzicami -nie znasz czlowieka niewiesz co bylby w stanie Ci zrobil zeby tylko mieć dziecko. Nie usuwaj zawsze możesz oddać do adopcji. Nie rob nic sama - rodzina Ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli choć jedna osoba uwierzyła w ten wątek to naprawdę gratuluje. Od razu widać że nie pisała tego 16 letnia dziewczyna tylko 20,30 paro letni chłop. Turcja, Ahmed... bardziej stereotypowo się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 10.07.2019 o 14:18, OliviaLivia napisał:

Parę dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny nie mówiłam rodzica nie wiem co mam zrobić napisała na FB do Ahmeda (tak się nazywa ten Turek) Powiedział że się bardzo cieszy i żebym do niego przyjechała i została jego żoną.Nie wiem co mam robić chyba do niego ucieknę albo zrobię aborcję rodzicom nie powiem bo mnie z domu wyrzucą.Pomóżcie!!!

Posłuchaj się brudasa, odbierze ci dziecko, a ty zostaniesz jeszcze jedną nałożnicą w jego tureckim haremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×