Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gggggg

Do jakiego kraju warto jechać do pracy na stałe na krócej?

Polecane posty

Gość Gggggg

Witam. Do jakiego kraju warto jechać do pracy na stałe lub na krócej? Mam 27 lat. Mam wykształcenie ciągle pracuje ale nie mam oszczędności i ogólnie jest mi tu zbyt ciężko. Jestem z małej miejscowości i niestety nie mam znajomości.  Dojazd czy wynajem. Czuje że mnie już na to nie stać. Chciałbym zarobić na mieszkanie. Jakie są wasze opinie. Gdzie warto jechać? Czy w ogólnie warto wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

Nowregii-jeśli lubisz zimno i śnieg

Anlgii-jeśli lubisz wilgoć i deszcz

Hipszanii-jeśli lubisz upał i słońce

Indii-jeśli lubisz żółte dziewczyny

Dla każdego niskie ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszni jesteście

Osoby które nie znają tego forum piszą tu wątki i myślą że coś znajdą. Tu ludzie nigdzie nie pracują i nie uczą się najwyżej się chwalą.... Nic Ci nie doradzą a Ty sobie mega poradzisz 🙂  Normalności tu dużo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stu

Polecam Szwecję - tam jest wszystko potrzebne do normalnego życia. I nie wierzcie w ...yczne opowieści o mizułmanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
4 godziny temu, Gość Stu napisał:

Polecam Szwecję - tam jest wszystko potrzebne do normalnego życia. I nie wierzcie w ...yczne opowieści o mizułmanach.

A WYPIERRRDALAJ Z TĄ SZWECJĄ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stu

Tylko Szwecja - reszta to dziadowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stu
22 minuty temu, Markus 1 napisał:

ta kurrwa można tylko tam zostać ubogaconym kulturowo 

To by ci dobrze zrobiło. Może byś zmądrzał trochę. Przejechałem pół świata i jak na razie lepszego kraju niż Szwecja nie widziałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szwajcaria, Kanada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boruuu

Szwecja, Francja, Niemcy, Holandia największa patologia i syf. Najwyżej cię nożami mogą zaatakować. Tam jedź gdzie mało rodaków jest ale trudno tam pracę dostać. Liczę że będziesz miała szczęście 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stu
6 godzin temu, Markus 1 napisał:

no dobra to może napisz w czym ona jest taka lepsza od innych krajów w których byłeś?

Doskonale warunki bytowe (praca jest, dobre wynagrodzenie), spokojni niekonfliktowi ludzie, dobra opieka lekarska, w razie czego myk tanim samolotem do wszystkich większych miast w PL. Obcokrajowcy w tym muzułmanie są trzymani na smyczy i rozrabiają na tyle ile policja im pozwoli. W sumie jest spokojnie - do wytrzymania jak porównać z innymi krajami. Można by długo wyliczać i na pewno nie wszyscy się ze mną zgodzą, ale takie jest moje zdanie a mieszkam tu od przeszło 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 11.07.2019 o 15:05, Gość Stu napisał:

To by ci dobrze zrobiło. Może byś zmądrzał trochę. Przejechałem pół świata i jak na razie lepszego kraju niż Szwecja nie widziałem. 

To chyba tą Szwecję przejechałeś 30 lat temu, gdy jeszcze było tam bezpiecznie, bo nie było multi-srulti. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stu
27 minut temu, Gość gość napisał:

To chyba tą Szwecję przejechałeś 30 lat temu, gdy jeszcze było tam bezpiecznie, bo nie było multi-srulti. 

Teraz też jest. Na pewno bezpieczniej niż w PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Stu napisał:

Teraz też jest. Na pewno bezpieczniej niż w PL. 

To dlaczego Szwedzi boją się wychodzić z domu, a do stref no-go się nie zapuszczają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejebd
10 minut temu, Gość gość napisał:

To dlaczego Szwedzi boją się wychodzić z domu, a do stref no-go się nie zapuszczają? 

Za dużo TVP 😉 chyba ci mózg wyparował haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpania

Hiszpania tylko że tak jest biednie i trochę ciemnota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperium Finanse

10 lat spędziłam w Holandii, nie wiem jak jest teraz ale tamte czasy wspominam dobrze.Polecam  https://imperiumfinanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

To dlaczego Szwedzi boją się wychodzić z domu, a do stref no-go się nie zapuszczają? 

Kto Ci takie bzdury wbił do głupiego łba? Szwedzi niczego się nie boją. Nie ma takich stref w Szwecji do których policja czy zwykli ludzie nie mogą wejść. Są strefy podwyższonego ryzyka gdzie statystycznie wydarzyło się więcej wypadków ale takie strefy są w każdym kraju. W PL też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.07.2019 o 20:03, Gość Jejebd napisał:

Za dużo TVP 😉 chyba ci mózg wyparował haha

 

21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kto Ci takie bzdury wbił do głupiego łba? Szwedzi niczego się nie boją. Nie ma takich stref w Szwecji do których policja czy zwykli ludzie nie mogą wejść. Są strefy podwyższonego ryzyka gdzie statystycznie wydarzyło się więcej wypadków ale takie strefy są w każdym kraju. W PL też.

To dlaczego razem z napływem imigrantów wzrosła przestępczość? 

Szwedzi niczego się nie boją? A co powiesz na temat tego Szweda:

http://www.wykop.pl/ramka/3846329/bezpieczne-wielokulturowe-malmo-sklepikarz-nie-rozstaje-sie-z-maczeta/

Wg ciebie ma on jakąś manię prześladowczą? 

A jak skomentujesz kobiety pracujące w ośrodkach dla uchodźców, które zostały zamordowane przez swoich podopiecznych? 

A te strefy w Szwecji, o których piszesz - to ciekawe dlaczego akurat w nich mieszkają imigranci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjddh
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

 

To dlaczego razem z napływem imigrantów wzrosła przestępczość? 

Szwedzi niczego się nie boją? A co powiesz na temat tego Szweda:

http://www.wykop.pl/ramka/3846329/bezpieczne-wielokulturowe-malmo-sklepikarz-nie-rozstaje-sie-z-maczeta/

Wg ciebie ma on jakąś manię prześladowczą? 

A jak skomentujesz kobiety pracujące w ośrodkach dla uchodźców, które zostały zamordowane przez swoich podopiecznych? 

A te strefy w Szwecji, o których piszesz - to ciekawe dlaczego akurat w nich mieszkają imigranci. 

Ty się lepiej Szwedów zapytaj czy tak bardzo się boją 😄 jak na razie to żyjesz informacjami z PL bo po innym języku czytać nie umiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz

W Szwecji teraz jest "czornych" jak mrówków.Czasem wieczorami polują na białe kobiety dlatego rdzenne Szwedki o blond włosach raczej nie wychodzą same z domu po zmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Jsjddh napisał:

Ty się lepiej Szwedów zapytaj czy tak bardzo się boją 😄 jak na razie to żyjesz informacjami z PL bo po innym języku czytać nie umiesz. 

A czy przypadkiem ci ,,Szwedzi'', których znasz nie mają śniadej karnacji i południowych rysów twarzy? To by wyjaśniało, dlaczego się nie boją swoich ziomków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwed
15 minut temu, Gość gość napisał:

A czy przypadkiem ci ,,Szwedzi'', których znasz nie mają śniadej karnacji i południowych rysów twarzy? To by wyjaśniało, dlaczego się nie boją swoich ziomków. 

W Szwecj mieszkają ludzie ze wszystkich stron świata tak jak w USA. Jak komuś się to nie podoba to nie musi tutaj być. Konflikty, które są tutaj nie różnią się zbytnio od tego co dzieje się w innych krajach. Wiadomości o Szwedach którzy boją się wyjść z domu to propaganda dla głupków, którzy wierzą w każde słowo dziennikarzy szukających sensacji. Powiem tak: Szwecja to jeden z ostatnich (jeżeli nie ostatni) kraj w którym żyje się dostatnio i spokojnie. Jak nie zgadzasz się z tym to nie przyjeżdżaj tu. Szwecja da sobie rady z tobą i bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwskjs
42 minuty temu, Gość Szwed napisał:

W Szwecj mieszkają ludzie ze wszystkich stron świata tak jak w USA. Jak komuś się to nie podoba to nie musi tutaj być. Konflikty, które są tutaj nie różnią się zbytnio od tego co dzieje się w innych krajach. Wiadomości o Szwedach którzy boją się wyjść z domu to propaganda dla głupków, którzy wierzą w każde słowo dziennikarzy szukających sensacji. Powiem tak: Szwecja to jeden z ostatnich (jeżeli nie ostatni) kraj w którym żyje się dostatnio i spokojnie. Jak nie zgadzasz się z tym to nie przyjeżdżaj tu. Szwecja da sobie rady z tobą i bez ciebie

W samo sedno. Jednak fani zapyziałej TVP siedzący całe życie w swojej wsi nie załapia twojej wypowiedzi. Oni dalej będą składać pokłony TV oglądając wieczorne wiadomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poaj

Ale cyrk jak w każdym wątku autor nawet nie ma okazji odpowiedzieć na post bo jak zwykle w komentarzach kłótnia. Po co to forum i tak nie pomagacie. Jedno i to samo. Po co piszecie jej o Szwecji jak już dawno nie ma tam ofert dla Polaków. W ogóle po co pisać takie głupoty. Chyba nawet autorka po dniu już przestała to czytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Szwecji nie ma ofert dla Polaków? A kto ci tak powiedział? Tam mieszkają tysiące Polaków i jakoś żyją a do tego całkiem nieźle. Ci to znaczy nie ma ofert dla Polaków? Czekasz żeby Szwedzi zorganizowali komitet powitalny dla Polaków, którzy zechcą tam pracować? Polacy mają taką samą szansę na pracę jak każdy inny cudzoziemiec a może nawet większą. Ale to twój problem. Nie chcesz nie jedź tam. Jedź gdzie indziej gdzie powitają cię z kwiatami, bo jesteś z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poaj
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

W Szwecji nie ma ofert dla Polaków? A kto ci tak powiedział? Tam mieszkają tysiące Polaków i jakoś żyją a do tego całkiem nieźle. Ci to znaczy nie ma ofert dla Polaków? Czekasz żeby Szwedzi zorganizowali komitet powitalny dla Polaków, którzy zechcą tam pracować? Polacy mają taką samą szansę na pracę jak każdy inny cudzoziemiec a może nawet większą. Ale to twój problem. Nie chcesz nie jedź tam. Jedź gdzie indziej gdzie powitają cię z kwiatami, bo jesteś z PL.

Masz chyba poważny problem bo zwracasz się do mnie jak do autora postu ja nigdzie nie chce jechać. Z boku masz to z kim gadasz tzw nick. Napisałem bo autorka jeszcze ani razu nie odpowiedziała więc przestała to czytać jak w każdym wątku przez takich jak Ty którzy nie pomagają tylko się wykłócają szkoda czasu na to forum. W Szwecji, Niemczech, Francji jest biedna, ubóstwo i przestępczość. Muzułmanie każdy kraj doprowadzą do ubóstwa i wojny bo nikt nie wypracuje na to żeby arab mógł siedzieć na stołku ze swoimi żonami które też nie pracują i pobierać kupę kasy na dzieci których ma 10 i które jak dorosną będą tak jak on siedzieć i czekać na kasę od naiwnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www  ssss
14 godzin temu, Markus 5 napisał:

chyba Cię pojeebało to już w sąsiedniej Norwegii sie lepiej żyje, kraj ładniejszy i mniej ciapatych 

Norwegowie są trochę mądrzejsi od jeebnietych przesiąkniętych lewactwem Szwedów którzy zaprosili to ścierwo do swojego kraju

pieprzo/ny ksenofob i rasista !!!!!!!!

musisz miec niezle kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada

W czasach zamachów terrorystycznych, państwa islamskiego radzicie dziewczynie żeby jechała do Szwecji.... Bez komentarza. Opuszczam to forum na zawsze. Poziom głupot zrażający życiu. Dziewczyno szukaj do końca lipca w Polsce albo nad morzem z zakwaterowaniem jeśli nie stać Cię na wynajem i do normalnego chrześcijańskiego wyjedz zarobisz i będzie bajka i to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież w Szwecji jest waluta korona szwedzka która kosztuje za sztukę 0,40 groszy....  To co ona tam zarobi chyba w ryj.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ni to nich siedzi w pl. Nikt nie każe jej jechać do Szwecji. Niech pracuje w pl za polską pensję bo tutaj przecież jest tak tanio a zarobki coraz lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×