Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamii

Spozniajacy się okres Pomocy.!

Polecane posty

Gość Mamii

Witam was nie zawodne mamuśki.
Czy któraś z Was podpowiedziała by mi na ta zagadke. 
ostatnia miesiączke miałam 31 maja trwała 7dni normalnie cykle mam od 29 do 33.
powinnam dostać 1 lipca miesiączke jednak jej nie dostałam spóźnia mi się 9 dni bolał mnie brzuch jak bym miała dostać ale jednak nic brodawki przy dotyku bolą. Jednak dziś przy załatwianiu się plamilam janorozowa krwią. Po czym później doszło brązowe plamienie i troszkę więcej tego z domieszką jasnej krwi więc nałożyła podpaske lecz lekko lekko kilka plamek tylko. Staramy się z mężem o drugie dziecko i moja myśl czy ta ciaza jest czy udało nam się ale jednak te plamienie mnie jakoś zmartwilo czy to normalne lekarz dopiero w poniedziałek test robiłam w poniedziałek w dzień miesiaczki z rana ale był negatywny nie wi3m czy nie za wcześnie zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkop

Zrób teraz. Jak jest ciąża będzie już pozytywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamacorka
1 godzinę temu, Gość Alkop napisał:

Zrób teraz. Jak jest ciąża będzie już pozytywny 

Zrobię, tylko zastanawia mnie te krwawienie to nie jest jak miesiączka bo zawsze mam obfite mocny czerwony i strasznie krwawie. A teraz mam mamy róż czerwień i przy załatwianiu się lekko leci i na papierze A tak to prawie nic nie leci. Czy to normalne że spóźnia mi się 9 dni i na początku ciazy tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkop
59 minut temu, Gość Mamacorka napisał:

Zrobię, tylko zastanawia mnie te krwawienie to nie jest jak miesiączka bo zawsze mam obfite mocny czerwony i strasznie krwawie. A teraz mam mamy róż czerwień i przy załatwianiu się lekko leci i na papierze A tak to prawie nic nie leci. Czy to normalne że spóźnia mi się 9 dni i na początku ciazy tak może być.

Może spóźnia ci się przez stres a to początek okresu. Np ja w tym cyklu maialm coś takiego, że od trzech dni wieczorem jak się głębiej podtrlam to był ślad krwi. I zawsze myślałam ze w nocy dostanę a tu nic. Aż po 3 razie w nocy było. Może ci się po prostu spóźnia i teraz się właśnie zaczyna. W ciąży może być krwawienie implantacyjne ale do niego dochodzi 6-12 dni po stosunku. Także to raczej nie to . Rób test i jutro daj znać bo aż sama jestem ciekawa. Pozdrwiam serdecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamacorka
8 godzin temu, Gość Alkop napisał:

Może spóźnia ci się przez stres a to początek okresu. Np ja w tym cyklu maialm coś takiego, że od trzech dni wieczorem jak się głębiej podtrlam to był ślad krwi. I zawsze myślałam ze w nocy dostanę a tu nic. Aż po 3 razie w nocy było. Może ci się po prostu spóźnia i teraz się właśnie zaczyna. W ciąży może być krwawienie implantacyjne ale do niego dochodzi 6-12 dni po stosunku. Także to raczej nie to . Rób test i jutro daj znać bo aż sama jestem ciekawa. Pozdrwiam serdecznie 

przez noc krwawilam teraz też lekko jak by okres ale mniej tego wszystkiego taki różowy bardziej czerwony bez skrzep A zawsze miałam bardzo mocny czerwony z skrzepami i bardzo mocno leciało przez pierwsze 3 dni. A tu jest delikatny pobolewa mnie brzuch na dole ale w dniu miesiaczki też mnie bolał lecz nie dostałam nie miałam 9 dni miesiaczki i teraz się zastanawiam czy jednak ciaza jest A już się cieszyłam tylko co z krwawienie czy to okres ale nigdy mi się nie spóźnial i jest różnica w krwawieniu. Chyba za bardzo się cieszyłam że może być to ciaza tylko zastawia mnie te 9 dni spóźnienia okresu i nagle miesiączka i całkiem inna i czy to może być normalne i może jestem w ciąży poszła bym do ginekologa jutro już ale z krwawieniem nie wiem czy to nie wstyd A od ostatniego stosunku z zapłodnieniem dziś mija 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tili

Idź na badanie betyHCG. Będziesz miała wszystko na papierze i nie będziesz się martwiła. Ja miałam lekkie krwawienie w połowie cyklu i okazało się, że to było plamienie związane z ciąża. Test wyszedł negatywnie, a tydzień później był już pozytywny i badanie z krwi wykazało ciążę 🙂

 

Powodzenia w staraniach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamacorka
5 godzin temu, Gość Tili napisał:

Idź na badanie betyHCG. Będziesz miała wszystko na papierze i nie będziesz się martwiła. Ja miałam lekkie krwawienie w połowie cyklu i okazało się, że to było plamienie związane z ciąża. Test wyszedł negatywnie, a tydzień później był już pozytywny i badanie z krwi wykazało ciążę 🙂

 

Powodzenia w staraniach 🙂

No widzisz u mnie to nie wygląda jak okres leci tylko jak robię siku i w nocy A w dzień kilka kropel jutro z rana mam wizytę u ginekologa. Dziękuję mam nadzieję że nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamacorka

A czy któraś z Was miała tak że spóźnial jej się okres dostała po kilku dniach czy kilku nastu lekki okres A okazało się że była w ciąży. I czy jeśli mam krwawienie to wypada iść do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×