Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Chciałam mieć jedno dziecko bede mieć trójkę. Chyba zwariuje

Polecane posty

Gość Marta

2 tygodnie temu na wakacjach zrobiłam test i moim oczom ukazały się piękne dwie krechy na które czekałam 3 lata. Od razu po powrocie poszłam do lekarza było to dwa dni temu. Jest to już 8 tc więc bylam pewna ze zobacze i usłyszę bijące serduszko i fasolkę i zobaczyłam... 3 SERDUSZKA!!!!  Będę miała dwójeczki chociaż od zawsze chciałam tylko jedno dziecko. 3 lata starań Bóg mi wynagrodził po całości. Jeszcze wczoraj byłam załamana ale dzisiaj emocje już opadły, trzeźwiej myślę i cieszę się marzyłam o dziecku a będę miała trójeczkę. Jestem jednak przerażona. Czy są tu mamy trójaczków albo chociaż blizniaķów? Lub znacie kogoś takiego? Jak sobie radziliscie lub radziła osoba którą znacie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

*trójeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

urodziłam 5 lat temu czwórkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Ja mam blizniaki. Tez to byl dla mnie szok przy usg ( w domu 3 latek), dzis juz maja lat 14 i nie pamietam zeby bylo jakos trudno. Tym bardziej ze nie mialam nikogo do pomocy, maz w pracy a ja z dziecmi calkiem sama. Z pracy musialam jednak zrezygnowac na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogrsa

Byłam w ciąży trojaczej. Jedno dziecko dozylo porodu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

1500 dodatku. Fantastycznie! Jeszcze tylko raz i meryturka matczyna. Jesteś na przyuwilejowanej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
10 minut temu, Gość Jogrsa napisał:

Byłam w ciąży trojaczej. Jedno dziecko dozylo porodu.  

Przykro. Bardzo współczuję, jednak nie sądzę, że jest to miejsce na takie wypowiedzi. Autorka tematu jest w ciąży i oszczędzmy jej takich historii. Autorki, gratulacje, myśl pozytywnie, ciesz się, bo nie zdarza się to często, nie martw się na zapas, macie czas na przygotowania. Będzie potrójnie ciężko ale i potrójnie wspaniale. Dbaj o siebie i dużo zdrówka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry. Ja też pewnie bym była przerażona bo jednak czasami ludzie mają problem z jednym a co dopiero 3. Szacun. Z drugiej jednak strony cieszyłabym się. Niektóre kobiety w ogóle nie mogą mieć dzieci.

Za 3 tygodnie rodze córkę. Jednak znajoma mojej przyjaciółki. Kobitka 35 lat. Urodziła bliźniaki. Przez pierwsze 2 lata było wszystko jak w bajce jednak po tych 2 latach odeszła od partnera który jak się okazało był uzależniony od narkotyków. Ukrywał to przed nią i to bardzo dobrze. Gdy dzieciaczki miały dwa lata została sama. Było jej czasami bardzo ciezko ale dała radę. Ty na szczęście masz partnera więc głową do góry! Daasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Użytkowniczka napisał:

Głowa do góry. Ja też pewnie bym była przerażona bo jednak czasami ludzie mają problem z jednym a co dopiero 3. Szacun. Z drugiej jednak strony cieszyłabym się. Niektóre kobiety w ogóle nie mogą mieć dzieci.

Za 3 tygodnie rodze córkę. 

Gratulacje dla was obydwu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×