Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmartwi_ona333

Ból jajnika

Polecane posty

Gość Zmartwi_ona333

Witajcie dziewczyny, już sama nie wiem co myśleć, lekarz gin twierdzi że taka "moja uroda" Ale może do rzeczy. 

Przed porodem nie miałam żadnych problemów z miesiączkamu, zawsze na czas, bezbolesne i 4 dni. Po porodzie wszystko się zmieniło,  z lewego jajnika jest ok ale z prawego już tydzień przed @ odczuwam tego skutki, zaczyna się taki tępy ból, aż zaczyna tak boleć że tylko leżenie z podkurczonymi nogami, 3 no-spy i przeciwbólowe pomagają, dodatkowo mam przy tym wymioty zadziej biegunkę.  Tylko z tej prawej strony,  myślałam że to wyrostek ale dziwne by było co drugi cykl taki ból na wyrostek.  Lekarz twierdzi że wszystko jest ok ale czy któraś miała, bądź ma tak samo?  

Już nie mam sił i tylko gdy zbliża się cykl z prawego jajnika to już się boję żeby ten ból nie zlapal  gdzieś w miejscu publicznym.  

😕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Poczytaj na temat endometriozy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwi_ona333
10 godzin temu, Gość Ona napisał:

Poczytaj na temat endometriozy. 

10 godzin temu, Gość Ona napisał:

Poczytaj na temat endometriozy. 

Dziękuję za informację, poczytam.pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje doświadczenie po porodzie z kolei to takie- miesiączki ok nawet nie wiedziałam, że je dostaje, w miarę regularne bo wcześniej nie były, bez boleści piersi, a także były no i sama miesiączka dla zniesienia ale owulacji to był hardcore. Bóle brzucha wręcz właśnie brało mnie na wymioty, ból głowy, rozdrażnienie no masa takich dziwnych objawów. Poszłam do ginekologa i po badaniu powiedziała mi tak, że jeżeli utrudnia mi to funkcjonowanie to tylko tabletki anty żeby po prostu tej owulacji nie mieć. Zdecydowałam się bo na razie nie myślę o drugim dziecku i powiem, że to była moja najlepsza do tej pory decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×