Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matrie

Ciąża strach przed porodem

Polecane posty

Gość Matrie

Mam 26 lat. Dowiedziałam się parę dni temu że jestem w ciąży. Nie potrafię tego przyjąć do wiadomości. Nigdy nie chciałam mieć dzieci to była wpadka. Na samą myśl o dzieciach jest mi nie dobrze nie przepadam za nimi, po prostu nie lubię. Nie wyobrażam sobie porodu obrzydza mnie to, tej pierwszej wizyty u ginekologa, chodzenia z wielkim brzuchem i innych rzeczy. Całymi dniami płaczę z tego podowu bo nie chciałam tej ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

To usuń. Po co się zamartwiać Będziesz i marnować życie dla dziecka. Na tym świecie jest wystarczająco niechcianych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprawiając seks wiesz co może się wydarzyć. Jednak nie płaczmy nad rozlanym mlekiem. Najważniejsze abyś to poważnie przemyślała. Czy na 100% nie chcesz tego dziecka? Nie myślisz że z czasem by się w tobie coś zmieniło? Że mogłabyś zmienić zdanie? Co na to twój partner. Jeśli nie chcesz tego dziecka to albo urodzisz i oddasz albo usuniesz. Chociaż naprawdę bym się nad tym zastanowiła. Dużo kobiet nie chce mieć dzieci a później po 30 płaczą bo nie mogą zajść albo że bardzo pragną ale jest tak czy siak. 

Głowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrie
11 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Uprawiając seks wiesz co może się wydarzyć. Jednak nie płaczmy nad rozlanym mlekiem. Najważniejsze abyś to poważnie przemyślała. Czy na 100% nie chcesz tego dziecka? Nie myślisz że z czasem by się w tobie coś zmieniło? Że mogłabyś zmienić zdanie? Co na to twój partner. Jeśli nie chcesz tego dziecka to albo urodzisz i oddasz albo usuniesz. Chociaż naprawdę bym się nad tym zastanowiła. Dużo kobiet nie chce mieć dzieci a później po 30 płaczą bo nie mogą zajść albo że bardzo pragną ale jest tak czy siak. 

Głowa do gory

Nie wiem czy zmienię zdanie. Mieszany osobno na razie on  za jakiś czas chce żebym się wprowadziła do niego to też mnie dołuje bo ja np nie mam warunków w domu. On wie o tym że nie chce tego dziecka i mówił żebym tsk nawet nie mówiła bo wydaje mi się że on chce i mówił że on będzie się zajmował... Itp. W jaki sposób mogę usunąć ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Matrie napisał:

Nie wiem czy zmienię zdanie. Mieszany osobno na razie on  za jakiś czas chce żebym się wprowadziła do niego to też mnie dołuje bo ja np nie mam warunków w domu. On wie o tym że nie chce tego dziecka i mówił żebym tsk nawet nie mówiła bo wydaje mi się że on chce i mówił że on będzie się zajmował... Itp. W jaki sposób mogę usunąć ciążę? 

W Polsce aborcja jest nielegalna. Chyba, nie wiem. Za to w Anglii do 3 razy można za darmo. Może jakieś tabletki. Niestety nie poradzę ci bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Matrie napisał:

Nie wiem czy zmienię zdanie. Mieszany osobno na razie on  za jakiś czas chce żebym się wprowadziła do niego to też mnie dołuje bo ja np nie mam warunków w domu. On wie o tym że nie chce tego dziecka i mówił żebym tsk nawet nie mówiła bo wydaje mi się że on chce i mówił że on będzie się zajmował... Itp. W jaki sposób mogę usunąć ciążę? 

Musisz się p i e r d o l n a ć porządnie patelnia w pusty łeb to ci się usunie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szukaj kliniki w Czechach albo w Niemczech.

I ja Cię doskonale rozumiem. Kiedyś mi się śniło, że byłam w ciąży i się obudziłam z płaczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ciaza i porod to pikus. Sobie wyobraz co jest po porodzie. Dostajesz malego potwora i od tej pory jestes za niego odpowiedzialna. Wstajesz o kazdej porze dnia i nocy by zrobic mu mleko, slęczysz trzymajac jego nogi gdy nie moze zrobic kupu. Zmieniasz obsrane pampersy i wieczie tylko zastanawiasz sie czemu tym razem placze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhnjko
2 godziny temu, Gość Gośc napisał:

Ciaza i porod to pikus. Sobie wyobraz co jest po porodzie. Dostajesz malego potwora i od tej pory jestes za niego odpowiedzialna. Wstajesz o kazdej porze dnia i nocy by zrobic mu mleko, slęczysz trzymajac jego nogi gdy nie moze zrobic kupu. Zmieniasz obsrane pampersy i wieczie tylko zastanawiasz sie czemu tym razem placze?

Tak ale kiedyś sytuacja sie odwroci. Na stare lata to to dziecko będzie matce zmieniać pieluchy. Skoro masz spoko faceta to nie usuwaj ciąży. Co innego gdyby to był jakiś patol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jezeli facet oferuje sie zaopiekowac dzieckiem to moze pomysl nad tym.  O ile on oczywiscie nie robi tylko pustych deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Polecam adopcje ze wskazaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek

czemu nie żarłaś tabletek ani nie stosowałaś plastrów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie kreatury jak Ty powinny być sterylizowane. Masz 26 lat a nie wiesz że od seksu powstają dzieci. Bylo nieumiejętnie  d*py nie dawać to byś teraz nie płakała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×