Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Shiny Syl

Polecane posty

Gość gość

Kojarzycie?  Co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lubię ją 🙂 Sympatyczna. Szkoda, że nagrywa takie krótkie filmiki, bo gdyby nie to oglądałabym regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest spoko, ale czasem wkurza że zachowuje się jakby wszystko wiedziała o macierzyństwie, a ma tylko 1 dziecko.

Poza tym spoko, pozytywną osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juj

Miła, ale głupiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość juj napisał:

Miła, ale głupiutka.

I cały czas podnieca się jak kupi coś droższego i te chwytliwe tytuły "buty za 3000 " " torebka za 1000" " zakupy za 1500" trochę to wsiurskie bo raczej ludzie z klasą ( a ona niby na taką się kreuję) nie afiszują się z tym co za ile kupili 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVV

Kolejna wymalowana i ubrana w metki wydmuszka. Ekspertka od wszystkiego, która "robi stylizacje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktokolwiek wie czym się zajmowała przed YT, albo czym się zajmuje jej mąż? Bo z filmów wynika, że są bananowymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chodziłam z Sylwią do podstawówki do tej samej  klasy, gimnazjum też to samo kończyłyśmy.Powiem wam tyko jedno że ona nikogo nie udaje, jest taka sama w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No tak, ale czym się zajmują to już nie zdradzisz nie? Mimo tego że ją znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

No tak, ale czym się zajmują to już nie zdradzisz nie? Mimo tego że ją znasz...

Pracą na Youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Można jej wiele zarzucić, ale nie to że jest głupia, to inteligentna, odczytana laska.

Z mężem sami się utrzymują, więc daleko im do bananowych dzieci, raczej to tacy zblazowani hipsterzy, którzy uważają się za lepszych od zwykłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

https://natemat.pl/115077,sylwia-zareba-rzucila-prace-w-korporacji-zeby-zostac-blogerka-modowa-po-trzech-latach-mowi-dzisiaj-zarabiam-wiecej-niz-w-korpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsddsd

Ktoś wie ile lat ma Beatamod z którą kręciła filmiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Beata ma 45 lat a wyglada na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gosc napisał:

Beata ma 45 lat a wyglada na wiecej.

hehe, nie ma 45 ale faktycznie wyglada na tyle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Miła dziewczyna, ale nic poza tym. Lansuje się na blogerkę modową, ale tak naprawdę nie ma swojego stylu, ani nawet wyczucia stylu...Dowodzą tego kolejne zakupy z Zary. Wybiera najgorsze szmaty, bo wydaje jej się, że im dziwniej, tym bardziej blogersko i cool. I wygląda w tym tragicznie. Najtragiczniejsze jest w tym obrazie to jak próbuje "zawodową nomenklaturą" uzasadnić swoje wybory. Albo jak sięga po męskie, albo dziecięce, rzeczy, żeby udowodnić jakie to ma oko do fajnych ciuchów. A wychodzi jak wychodzi. I ta czerń do jasnych włosów i bladej cery. efektem jest karkołomna mieszanka nimfy i rockendrolowca. Żal oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzadko chodzę na shopping, bo zwyczajnie nie lubię, wolę kupować przez internet albo w szmateksach. Ostatnio jednak się wybrałam, przeszłam się po sieciówkach i normalnie było mi niedobrze. Morze poliestru i akrylu i to nie w jakichś super niskich cenach. Ubrania z wystającymi nitkami, poprzekręcane szwy, normalnie dramat. I jak tak sobie pomyślę, że te blogerki chodzą co chwila do zary, h&m i tak dalej, kupują te szmaty i zachwalają na YT, to mnie dziwota bierze, jak bardzo można być zaślepionym modą i nie patrzeć na jakość, tylko kupować wszystko jak leci, bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jestem w szoku ze Syl skończyła takie studia i pracowała w korpo. Wydaje sie mało rozgarnieta, ale ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam
Dnia 13.11.2019 o 16:00, Gość gość napisał:

jestem w szoku ze Syl skończyła takie studia i pracowała w korpo. Wydaje sie mało rozgarnieta, ale ja lubię

A co to za wyczyn w dzisiejszych czasach skończyć studia, płacisz i jedziesz. Po jej ubogim słownictwie widać, że orłem intelektualnym nie jest, więc pewnie skończyła coś mało ambitnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Sylwia sama wrzuciła tsn artykuł o sobie, bo kto inny znałby jej nazsisko i jakiś archiwalny artykuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

miła, ale widac, ze blog czy vlog to czysta komercja wiec dla ludzi niezbyt inteligentnych. czysta konsumpcja nikogo do niczego dobrego nie doporowadzi / la.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×