Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagna190

Imie dla Chłopca

Polecane posty

Gość gosc

Radosław Sławomir 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Też bardzo je lubię, takie trochę zadziorne. A że komuś się wydaje "pospolite" - cóż, ma prawo się wydawać 😉 Ja nigdy nie poznałam żadnego Marcela, i dla mnie to imię jest oryginalne (choć nie na tyle,  by szokować niespotykanością - ten kierunek też nie jest dobry wg mnie).

Juz w 2000 roku imie Marcel bylo w pierwszej 50-tce wiec po 20 latach wysokiej popularnosci ma prawo wydawac sie pospolite kazdemu.  Nie jest zadziorne tylko miekkie, kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Juz w 2000 roku imie Marcel bylo w pierwszej 50-tce wiec po 20 latach wysokiej popularnosci ma prawo wydawac sie pospolite kazdemu.  Nie jest zadziorne tylko miekkie, kobiece.

Ale to jest tylko twoja opinia i twoje widzimisię. Dla mnie jest właśnie imieniem zadziornym, kojarzącym się najpierw z pozytywnym łobuziakiem, potem z dorosłym inteligentnym facetem z klasą i poczuciem humoru. Aha, to jest imię męskie. Kobiece to Marcelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Radosław Sławomir 

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze Kornel albo Kordian Ignacy tez jest ładne mały Ignaś Dominik przychodzi mi jeszcze do głowy Tobiasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość gość napisał:

Ale to jest tylko twoja opinia i twoje widzimisię. Dla mnie jest właśnie imieniem zadziornym, kojarzącym się najpierw z pozytywnym łobuziakiem, potem z dorosłym inteligentnym facetem z klasą i poczuciem humoru. Aha, to jest imię męskie. Kobiece to Marcelina.

Kojarzyc moze ci sie z czyms chcesz.  Dla mnie jest zniewiesciale.  PRzestan jednak glupoty opowiadac, ze nie jest pospolitym.  Co drugi to Marcel, Antos, Maksymilian lub Alek w tym roku.  Po 20 stu latach jest pospolitym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Radosław Sławomir 

Super.  Mniej popularni niz Stanisław.  Jeszcze Przemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marcel jest w pierwszej setce najbardziej popularnych imion w Polsce ogolnie.  Stoi wyzej niz Miłosz, Oliwier czy Nikodem.  Marcel jest bardzo pospolitym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
57 minut temu, Gość gość napisał:

Ale to jest tylko twoja opinia i twoje widzimisię. Dla mnie jest właśnie imieniem zadziornym, kojarzącym się najpierw z pozytywnym łobuziakiem, potem z dorosłym inteligentnym facetem z klasą i poczuciem humoru. Aha, to jest imię męskie. Kobiece to Marcelina.

Kobiece to Marcel + ina.  Zadziorne to jest twoje widzimisie.  Nie znasz zadnego Marcela poniewaz na twojej pipiduwie same Alanki i Brajanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość gosc napisał:

Kobiece to Marcel + ina.  Zadziorne to jest twoje widzimisie.  Nie znasz zadnego Marcela poniewaz na twojej pipiduwie same Alanki i Brajanki.

W

O

N

 

TROLLU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Moze Kornel albo Kordian Ignacy tez jest ładne mały Ignaś Dominik przychodzi mi jeszcze do głowy Tobiasz 

Kornel też bardzo ładne, i Tobiasz. Kordian za bardzo wydumane wg mnie, choć jeśli do kogoś trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość gość napisał:

W

O

N

 

TROLLU!

Spam pam pam SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość gość napisał:

W

O

N

 

TROLLU!

Nic inteligentnego do odpowiedzenia?  Miejmy nadzieje, ze po godzinach pracy zamykaja internet w twojej wiosce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gramofon napisał:

Ja mam Roberta, jego brat nosilby imie Konrad

ładny zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj

Może Antoni, Gabriel, Bruno, Mikołaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Arkadiusz ,Bartosz ,Bartek, Kajetan ,Krystian 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 15.07.2019 o 04:48, Gość Gramofon napisał:

Ja mam Roberta, jego brat nosilby imie Konrad

Rozdrabnianie sie.  Trzeba walic z grubiej rury i od razu Adolf i Heinrich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×