Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ile orientacyjnie może kosztować taki remont?

Polecane posty

Gość Gosc

Pokój ma łącznie 9 metrów. Z racji tego, że kiedyś była tam kuchnia, podłoga i ściany są bardzo krzywe i nierówne. Chciałabym pomalować ściany, niestety przez to nie jest to możliwe. Zastanawiam się ile mniej więcej może wynieść koszt takiego remontu? Tynkowanie ścian oraz wyrównanie podłogi pod panele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6 tys za robociznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No taaaal

 

W tamtym roku robiłam generalny remont 1 pokoju. 4x5 wyszło 10 tys wylanie posadzki styropian. Kucie ścian do cegły gładzie itd. Znajomi niby powiedzieli ze wzięli za robotę 1.5 tys mniej niż powinni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sc

Policz gładź po 30 zl/m2 i tyle samo jak chcesz wylewke, malowanie 10 zl/m2, układanie paneli 25/m2.czyli koszt robocizny  gładzi około 40 m2-1200 zł, podloga 270 zł, malowanie 400 zł, układanie paneli 225 zł czyli robocizna około 2100 dodaj 20%,do tego koszt materiałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaa

U mnie mąż z moim bratem robili remont w pokoju gościnnym, nowa podłoga, wyrównanie ścian i pomalowanie. Wyszło tyle co za materiały, narzędzia i trochę ubrań i artykułów ochronnych z glovex.pl. Całość zamknęła się w dwóch tysiącach. Także nie jest źle. Dobrze, że mam takich zdolnych facetów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adea

Mi wyszlo ok. 400 zł, sama robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×