Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy jesli facet zasugerowal ze jestem piejna

Polecane posty

Gość gość111
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To fantazjuj ale po co o tym pisać u rozważać na forum?

Ach, bo nie mam komu się z tego wyspowiadać a mnie to ciągle trochę męczy. I tak jest lepiej niż miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Fantazja Cię chyba ponosi zbyt szybko. To pociągnij flirt i dalej wiesz co robić. Po co o tym gadać zamiast robić?

Rzadko mam ochote na kogos a jak juz mam to tak fantazja mi podpowiada ze moze przydalby sie mąż, porzadnie by mnie wymęczył i chodzilabym usmiechnieta i piękna bo wtedy kobiety promienieją jak sa spelnione.

Mogl tak zachowac sie tez kolega i w tym problem. 

Pociagnij flirt...chodzi o to ze z poczatku to bylo dosc proste ale jak zaczyna dochodzic mega pozadanie i to ze go bardzo lubie to juz wymiekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No wygląda jakby mu zależało, no ale tak też mógł się chyba zachować dobry kolega? Generalnie z tego co piszesz to ewidentnie podobasz mu się.

 

Nie wiem jak to zrobić. Ja się z tym facetem nie widuję często. Widziałam go parę razy w życiu jak oddawałam rower do warsztatu. Raczej sobie odpuszczę.

Wymysl cos jakas zaczepke.

Ja mam zwiazane rece bo pracuje w delegacjach i rzadko kiedy jest okazja aby wspolnie ze znajomymi wybrac sie i on wtedy bedzie poza tym malo czasu i w tym problem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No wygląda jakby mu zależało, no ale tak też mógł się chyba zachować dobry kolega? Generalnie z tego co piszesz to ewidentnie podobasz mu się.

 

Nie wiem jak to zrobić. Ja się z tym facetem nie widuję często. Widziałam go parę razy w życiu jak oddawałam rower do warsztatu. Raczej sobie odpuszczę.

Wymysl cos jakas zaczepke.

Ja mam zwiazane rece bo pracuje w delegacjach i rzadko kiedy jest okazja aby wspolnie ze znajomymi wybrac sie i on wtedy bedzie poza tym malo czasu i w tym problem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem po co pytam? Moze czekam na jakas genialna podpowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dwoch facetow z ekipy do mnie smali cholewy, kolezanka mnie nie lubi choc udaje ze lubi i nie powie mi prawdy czy on kogos ma czy nie. Cala sytuacja sie rozwleka i juz nic nie wiadomo. Czy on w ogole by chcial czy by nie chcial i co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×