Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Tajemnicza Monika

Polecane posty

Gość Gosc

Wszystkich ,,fanow’’ zapraszam :D :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deiw

Hey

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasniepani

Tajemnicza monika ma gnoj w gebie. A klienci jeszcze za to placa zeby jej wsadzic kija w szambo fuuu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra Boykov

Tajemnicza monika ma HIV !! I rafalala tez. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ada jedzie do Berlina zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnie pani

Nie uwierze do poki nie pojedzie. To sa dwie klamczuchy. Tamta juz miala robic zeby I co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Jasnie pani napisał:

Nie uwierze do poki nie pojedzie. To sa dwie klamczuchy. Tamta juz miala robic zeby I co???

Nie chciała robić zębów, bo się boi. Dwie szuflady do wymiany. Nie wolno palić i pić, a ona bez tego i tego nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Jasnie pani napisał:

Nie uwierze do poki nie pojedzie. To sa dwie klamczuchy. Tamta juz miala robic zeby I co???

A kto za to zapłaci? Państwowo to jej mogą wyrwać zęba. Ciekawe czy w ogóle ma ubezpieczenie? Te zęby to raczej do wymiany. Jak nie chce wyciąganych babcinych zębów, to musi mieć kilkadziesiąt tysięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczyandrzej

Monisia ma głos jak stary gawron I te pazury długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza Monika

Monisia ciagle promuje ta trans prosytute z UK tsmagiccandy ktora ma hiv i sprzedaje sie za 50 funtów starym oblechom z zapyziałymi pałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile Monia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza monika

Rafalala ma hiv i to jest pewne info. Juz kiedys ktos udostepnial dowody na jakims forum jak podrobila swoje wyniki ale zapomniala przerobic w calosci. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwa Monika

Ku..a mać jeśli te komentarze o mnie i o Adzie oraz Grzegorzu nie zniknom to gwarantuje że zgłaszam sprawę na policję i do prokuratury i to nie jest żart bo to pomówienie. Co więcej nie jestem chora na HIV mam aktualne badania wraz z Adą dlatego mogę to udowodnić że to ja. Ja mam stare konto na FB jako on i zawsze się tego wstydziłam nawet na live na Instagramie. Ada zawsze była zła i mówiono że ją poje Xanaxem hahaha dlatego ma to zniknąć jak nie to będę inaczej to załatwiać. Żegnam a fanów pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iusi
Dnia 4.08.2019 o 17:50, Gość Jasnie pani napisał:

Nie uwierze do poki nie pojedzie. To sa dwie klamczuchy. Tamta juz miala robic zeby I co???

Zrobiła takie nie widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na Tajemnicza Monika - Monika Bytnar i Ade, obie sa zarazone HIV i juz sa te dowody w internecie. W konsekwencji ich konta na roxie zostaly usuniete. Na odloty nadal maja ogloszenia i zarazaja klientow. Rafalala - Rita Chmiel, tez ma stwierdzony HIV. Na internecie jest nawet zdjecie jak siedzi na korytarzu w przychodni poradni HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika Bytnar (Tajemnicza monika) I Rafalala Rita Chmiel - shemale trans z roksa.pl zarazaja klientow HIV!!! POD ZADNYM POZOREM NIE SPOTYKAJCIE SIE Z NIMI. JA JESTEM JEDNA Z OFIAR, NA DNIACH SPRAWA BEDZIE NA POLICJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×