Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mewa

Ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość Mewa

Proszę o poradę, pewnie są tu bardziej doświadczone dziewczyny a nie dostanę się do lekarza w tym tygodniu.. otóż w 10 tygodniu ciąży stwierdzono u mnie puste jajo płodowe, po czym 07.04 miałam wywołane poronienie (z łyżeczkowaniem). Byłam u swojego lekarza na badaniu kontrolnym i stwierdził że wszystko jest ok. 08.06 dostałam okres. Od tamtej pory nic, do wczoraj... Dostałam lekkiego plamienia ale normalny okres to na pewno nie jest. Nie wiem co robić. W międzyczasie przytulalismy się, coprawda zawsze z prezerwatywa ale nie byliśmy jakoś szczególnie ostrożni. Czy jeśli zrobię teraz test i wyjdzie pozytywny to będzie wiarygodny (na 3 miesiące po poronieniu)? Czy mogę być w ciąży? Przyznam że wariuje... Chcieliśmy dziecka, próbowaliśmy kilka miesięcy i jak już byliśmy szczęśliwi przyszła tragedia z którą nie do końca się uporałam. Powiedzieliśmy sobie że chwilę odczekamy i będziemy próbować znowu ale w sumie jeszcze nie staramy się, nie biore kwasu itd... zacząć brać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu nie siedzą wróżki. Zrób test albo betę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Jak najbardziej jest to możliwe,  ja poroniłam w czerwcu A w styczniu już byłam w ciąży  i urodziłam zdrową córkę,  pozdrawiam i trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po poronieniu wiele kobiet porzuca starania przynajmniej na jakiś czas. Prawda jest jednak taka, że już powyżej 3 miesięcy od poronienia można starać się o kolejną ciąże. Ja straciłam dziecko i do kolejnej ciąży doszło dzięki inseminacji. Tez zabieg to zwykle takie wprowadzenie do in vitro, jednak u mnie (mimo naprawdę niskich szans) udało się. W ciąży bardzo się oszczędzałam i praktycznie przeleżałam całe 9 miesięcy. Za Was również trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×