Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Awera

Czy naprawde nie ma już dobrych fryzjerów??!! Czy tylko ja trafiam na Ch...y g

Polecane posty

Gość Awera

Co nie zapuszcze włosów to jakaś niedouczona menda mi je zniszczy. Od kilku lat udaje mi się zapuscic wlosy do zapięcia od stanika. Dlaczego nie dalej? bo później idę zafarbowac włosy i nieuki nie umieją nawet fatby nałożyć tylko wala rozjaśniacz i niszczą wlsoy a potem wiadomo trzeba je kolejny rok ratować. Serio czy to jest takie trudne nałożyć równo farbę i stonowac??? Nie myślcie sobie ze oszczędzam na usłudze. Za ostatnią zapłaciłam trzy stówy a efekt jest daleki od ładnego. I znów pół roku ratowania i zapuszczania. Chyba mam pecha. 

Dzis byłam podciac grzywke. Nic trudnego. Mam wyrzempolona. Ku...a żeby nie umieć na prosto wlanac grzywki???? Kto wogole używa jeszcze degazowek? Czego uczą w tych szkołach? 

Czy tylko ja tak mam??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To  nie z nimi jest coś nie tak tylko z Toba a  twoje włosy są do d.... . Nie możesz farbować  to po c... farbujesz sieroto ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację

Wszystkie dobre fryzjerki wyjechały z kraju. Ja też zapuszczam włosy a jak byłam u fryzjera to usłyszałam, że powinnam je już wycieniowac bo tak będzie lepiej (mam grube włosy), ja stanowczo - nie. Nie cierpię mieć wycieniowanych włosów, ani to nie wygląda u mnie ładnie ani włoscy się nie układają. A fryzjerka na to że jak ja mogę tak chodzic bo takie grube włosy brzydko wyglądają jak są proste. Szok. Masakra. Nigdy tam nie wrócę. Po ostatnim cieniowaniu włosów dwa lata włączyłam ze "schodami" na nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Niestety dobrych fryzjerow ze swieca szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Magda napisał:

Niestety dobrych fryzjerow ze swieca szukac

Dokladnie!!!

ja trafilam na super fryzjerke, Fakt jest droga, place ok 300 zl ( rozjasnianie, tonowanie, podciecie i ulozenie) Ale robie Co 3 miesiace... dziewczyna ma reke i Mimo Ze jest droga, To ma duzo ludzi. 

Byla wczesniej w Angli, robila duzo kursow, uczyla sie u najlepszych i otworzyla swoj salon Po powrocie. 

Przerabialam duzo fryzjerek, zawsze mialam zle ulozone wlosy, Czy kolor do kitu. Teraz nosze ala ombre chlodne blondy i Ona na Produktach nie oszczedza. Jestem bardzo zadowolona Mimo Ze place duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie ten problem nie dotyczy, bo u fryzjera nie byłam już 4 lata. Zaprzestałam farbowania, podcinam sama co 3-4 miesiące, grzywkę co miesiąc. Myślę sobie jednak, że skoro Twoje włosy tak źle reagują na farby i wiesz, że potem musisz je pół roku ratować, to może po prostu zrezygnuj z farbowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4

Ja w ogóle mam problem, żeby się do jakiegokolwiek sensownego umówić. Jedna Białorusinka zrobiła mi super modelowanie to jak chciałam do niej iść kolejny raz to usłyszałam, że już nie pracuje. Idę do salonu, pytam o termin i słyszę, że z panią X trzeba się umawiać "indywidualnie", bo wiele fryzjerek pracuje z doskoku i grafik salonu sobie a one sobie, czasami dodzwonić się i dostać jakąkolwiek odpowiedź to już cud. Nie ma ludzi do pracy. Z marszu to mogę się umówić do takich robiących klienta taśmowo, 5 minut strzyżenia i za dwa tygodnie i tak poprawka, nawet grafiku nie prowadzą na godziny tylko siedzisz i czekasz, 5 na klienta i next, please. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam delikatne wloski i kilka dlugich lat meczylam je farbowaniem. Ciagle sie kruszyly i nie moglam zapusic dluzszych niz do polowy szyi... Nawet raz przedluzalam i w ogole prawie lysa zostalam przez obciazenie. W koncu przestalam farbowac, a zaczelam pielegnowac- najpierw mezoterapia na wlosy, potem raz na miesiac sauna a aktualnie sobie robie tzw botoks na wlosy. Raz na pol roku przytne koncowki. Nareszcie mam sliczne wloski, w swoim naturalnym blondzie i nie wyobrazam sobie ich katowac farba. Nawet jak zaczne na siwiec to nie zafarbuje wiecej! No i wreszcie udalo mi sie je zapuscic, przestaly sie kruszyc i wypadac. Dalej sa cienkie i delikatne, ale roznica jest niewyobrazalna. Jestem zachwycona, w dodatku ide do fryzjera dla relaksu i  bez obaw ze cos spitoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma dobrych  fryzjerów i jest rzeczywiści masakra.Mam tak od 10 lat. Nie umieją cieniować włosów. Akurat ja chodziłam na krótko. Ciągle grzywka z dziurą z boku, Od jednego do drugiego i trzeciego do poprawki. Kształt głowy na kwadratowo. A  ile pretensji co ja chcę? Normalnego ścięcia chciałam, damskiego na krótko, klasycznego. Fryzjerki starszej daty przeszły na emerytury i taka z 15/20  letnim stażem nic jednak nie umie. W końcu zapuściłam na długie  i zapinam do góry w luźny kok. Już myślałam, że przy podcinaniu nie będzie problemu, ale gdzie tam...Nie umieją od dołu te 10 cm ścieniować żeby nie były takie grube do spinania. Z terminami też, tak jak wyżej napisałaś. Za 3 dni,  5 dni a i tydzień. Potem mi coś wyskoczy i znowu dzwonić i się nie dodzwonisz.....Pretensje, że się nie przyszło.        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Są farby i kremy do farbowania bez amoniaku.Bywały jeszcze szampony koloryzujące bez amoniaku, do trzech miesięcy się utrzymywał kolor. Zanikły. Nie mylić z saszetkami bez utleniacza. Paleta jeszcze ma szampon koloryzujący. Wella, Marion, Casting już wycofały się z szamponów. Zawsze robiłam szamponami koloryzującymi.Nie niszczą włosa. Głównym winowajcą za zniszczenie jest amoniak w farbach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
1 godzinę temu, Gość Awera napisał:

Co nie zapuszcze włosów to jakaś niedouczona menda mi je zniszczy. Od kilku lat udaje mi się zapuscic wlosy do zapięcia od stanika. Dlaczego nie dalej? bo później idę zafarbowac włosy i nieuki nie umieją nawet fatby nałożyć tylko wala rozjaśniacz i niszczą wlsoy a potem wiadomo trzeba je kolejny rok ratować. Serio czy to jest takie trudne nałożyć równo farbę i stonowac??? Nie myślcie sobie ze oszczędzam na usłudze. Za ostatnią zapłaciłam trzy stówy a efekt jest daleki od ładnego. I znów pół roku ratowania i zapuszczania. Chyba mam pecha. 

Dzis byłam podciac grzywke. Nic trudnego. Mam wyrzempolona. Ku...a żeby nie umieć na prosto wlanac grzywki???? Kto wogole używa jeszcze degazowek? Czego uczą w tych szkołach? 

Czy tylko ja tak mam??? 

Jaki masz kolor włosów? Rozjaśniasz czy przyciemniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
7 godzin temu, Gość gość napisał:

To  nie z nimi jest coś nie tak tylko z Toba a  twoje włosy są do d.... . Nie możesz farbować  to po c... farbujesz sieroto ?  

Mogę farbowac Mam piękne gęste włosy na poziomie 7. Bardzo szybko mi rosną tylko kolor polski mysi. Źle mi w nim. Byłam kiedyś u jednej fryzjerki która zrobiła mi piękny blond na poziomie 10 a wlosy były w idealnej kondycji. Ttlko zwinela interes i nie mogę jej znaleźć od tamtej pory tulam się po zakładach fryzjerskich....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×