Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyzy

Głupie pytanie, ale czy kupujecie gotowe pyzy z mięsem?

Polecane posty

Gość pyzy

Mój mąż jest trochę paranoikiem i twierdzi, że to "mięso" to najgorszy zmielony syf, skóry i odpady. A ja uwielbiałam te pyzy w dzieciństwie i teraz chętnie bym do nich wróciła po dłuuugich latach. Jecie czy brzydzicie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość pyzy napisał:

Mój mąż jest trochę paranoikiem i twierdzi, że to "mięso" to najgorszy zmielony syf, skóry i odpady. A ja uwielbiałam te pyzy w dzieciństwie i teraz chętnie bym do nich wróciła po dłuuugich latach. Jecie czy brzydzicie się?

Jak lubisz jeść ścierwo to jedz, co się mężem przejmujesz,on nie musi tego dotykać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

raz-dwa razy w roku mam smak na takie danie właśnie z dzieciństwa więc jem i ja i domownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość pyzy napisał:

Mój mąż jest trochę paranoikiem i twierdzi, że to "mięso" to najgorszy zmielony syf, skóry i odpady. A ja uwielbiałam te pyzy w dzieciństwie i teraz chętnie bym do nich wróciła po dłuuugich latach. Jecie czy brzydzicie się?

Ma rację. A te teraz, to się nie umywają do tych z twojego dzieciństwa, to co teraz w sklepach to nawet koło kluski nie leżało. Chyba, że kupisz gdzieś w dobrej garmażerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak nawiasem wielkiej filozofii ze zrobieniem takich klusek nie ma. I to sa wtedy najlepsze kluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikkkr

Mąż ma rację, a  poza tym, większosc mięsa w sklepach to teraz syf. Tanie  i mięso nie mogą isć w parze.

Zatem nie, nie kupujemy tego.

zresztą  praktycznie wcale nie jemu gotowców.

Pracujemy, mamy dziecko, ale mamy całą listę potraw ktore są smaczne i ktore szybko się przyrządza, i są pożywne.

mięsa jemy bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie Jem gotowcow, lepiej Zrob sama te pyzy Albo zamow u kogos kto robi... zreszta poczytaj sklad tych pyz, tam wszystko stoi, Co w nich jest...😊im wiecej skladnikow tym gorszy badziew🥴

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nigdy nie kupuje gotowcow. Pyzy z miesem mąz kiedys kupil i przez gardło mi nie przechodza.Ale nie osądzam, lubisz to kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nigdy nie kupuje gotowcow. Pyzy z miesem mąz kiedys kupil i przez gardło mi nie przechodza.Ale nie osądzam, lubisz to kupuj

Jestem za, niech sobie kupi. Zaraz wypluje i będzie kleić sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×