Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

 spóźnia mi się okres już tydzień. Zawsze miałam regularne miesiączki. Nigdy w życiu nie współżyłam. Przez 4 dni brałam luteinę 50 ale strasznie bolały mnie później jelita. Kiedy miałam problemy hormonalne i zachamowaniu miesiączki. Miesiąc temu robiłam badania hormonalne. Prolaktyna była w górnych granicach normy. Przez prawie cały czerwiec się stresowałam. Po luteinie nadal nie mam okresu. Co to może być? 

Raz poszłam po mężczyźnie, któremu stał (ale nic nie robił) siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby nie ostatnie zdanie, to nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby nie ostatnie zdanie, to byłabym skłonna uwierzyć, że masz poważny problem i marsz do gienkologa-endokrynologa. A tak to tylko śmiać mi się chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola98

Prolaktyna jest na grubym poziomie. Odstawiłam tabletki -hormony na tarczyce rok temu, bo wyła w normie. Teraz tez mi rośnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdyby nie ostatnie zdanie, to byłabym skłonna uwierzyć, że masz poważny problem i marsz do gienkologa-endokrynologa. A tak to tylko śmiać mi się chce :P

Prolaktyna jest na grubym poziomie. Odstawiłam tabletki -hormony na tarczyce rok temu, bo wyła w normie. Teraz tez mi rośnie. Dlaczego śmiać? 


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola98

Dodam, że jestem prostytutką, robię to bez gumy kilka razy w dzień, więc jak się dziecko trafi to gdzie je wyskrobac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolakontrola
13 minut temu, Ola98 napisał:

Prolaktyna jest na grubym poziomie. Odstawiłam tabletki -hormony na tarczyce rok temu, bo wyła w normie. Teraz tez mi rośnie. Dlaczego śmiać? 


 

Hormony tarczycowe byly ok, tylko dlatego, ze je przyjmowalas syntetycznie!!! Ty wogole masz pojecie o swojej chorobie? Te tabletki raczej sie bierze do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość lolakontrola napisał:

Hormony tarczycowe byly ok, tylko dlatego, ze je przyjmowalas syntetycznie!!! Ty wogole masz pojecie o swojej chorobie? Te tabletki raczej sie bierze do konca zycia.

To jak wytłumaczyć brak miesiączki? :/

W chorobach czasem się wraca do leczenia jak coś jest nie tak. Tu bardziej prolaktyna jest w grubym poziome normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Ola98 napisał:

Dodam, że jestem prostytutką, robię to bez gumy kilka razy w dzień, więc jak się dziecko trafi to gdzie je wyskrobac 

Poważnie bez zabezpieczenia? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×