Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Ginekolog Kraków

Polecane posty

Gość Marta

Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o faktycznie profesjonalne podejście. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przechodziłam konsultacje dotyczące zapalenia sromu, a później oczywiście pełne leczenie w gabinecie www.knapik-rybka.org.pl/. Pani Monika to doświadczona ginekolog i już chyba ze wszystkimi problemami kobiet miała do czynienia. Potrafi wyjaśnić i naprowadzić na właściwe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 18.07.2019 o 09:53, Gość Marta napisał:

Chciałabym zmienić ginekolog, bo niedawno miałam przedłużający się stan zapalny i dostałam tylko informację, że samo przejdzie. No jakoś samo nie przechodzi, dlatego proszę o kontakty do dobrych ginekologów w Krakowie. Już nawet nie chodzi o cenę, tylko o faktycznie profesjonalne podejście. Dzięki i pozdrawiam.

Sofimed na Ruczaju, na Teligi w przychodni codziennie przyjmuja na nfz, trzeba postac chwile w kolejce, bylam u faceta, przyjmuje tez we Wislanych Tarasach w Medicinie prywatnie, jest ok. Chodzilam tez na nfz do Mogilan, nie ma teraz obowiazku do chodzenia lekarza ze swojego regionu wiec mozna wybierac na obrzezach lub poza nim jesli ma sie tylko auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Facet (stary) z Teligi i z Wislanych Tarasow to Marek Malec, z Wislanych Tarasow polecam Ci tez Słoń-Barczynska (chyba tak), tez starsza ale bardzo ja lubilam, doswiadczenie oboje maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaSz

Polecam dr Dorotę Niewęgłowską. Najlepsza specjalistka w Krakowie. Pracuje na Klinice Ginekologii i Położnictwa przy Kopernika. 

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Zawsze wszystkiego wysłucha i odpowie na wszelkie wątpliwości. Stara się pomóc pacjentowi jak tylko może. Posiada ogromną wiedzę, którą wykorzystuje. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×