Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana1

Jak wy sobie radzicie z pracą i wychowaniem dziecka

Polecane posty

Gość zalamana1

Witam 2 tygodnie temu założyłam działalność taxi, niestety tylko się zadłużam nie mam żadnych kursów nic, przez 2 tygodnie były tylko z 3 może.Więcej na paliwo wydałam. Myślę nad wyprowadzką do większego miasta tam gdzie jest praca przemysł, ale widzę ogłoszenia tylko dla ludzi co są dyspozycyjni od rana do 22.Przedszkole od 7 do 15 tej. Maż za granicą robi nie ma go .Nie mam tu znajomych rodzice daleko mieszkają, a opiekunki bez sensu iść do pracy i robić na opiekunkę, jeszcze jakby to było godzinkę dziennie pilnowanie to jeszcze ale to z 5 godzin czyli 50 zł na dzień, nie stać mnie.

Jeszcze nigdzie nie pracowałam u kogoś, mam tylko średnie i prawo jazdy.Wszędzie jest praca na 2 lub 3 zmiany. Nie pasują godziny mi jak nie za wcześnie to za poźno, co mam robić żadna praca typu oriflame itd nie wchodzi  w grę. Chcę normalnie pracować umowa składki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak facet siedzi za granicą i nie ma pieniędzy to niech wraca bo tu też ich nie będzie miał a chociaż będziecie mogli pracować na zmiany i zapewnić dziecku opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1

Ma pieniądze, tylko że ja chcę iść do pracy bo chce mieć też swoje. Oraz duszę się w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieto gdzie ty szukasz tej pracy? W dużych miastach jest pełno roboty z normalnymi godzinami pracy, chociażby do urzędów miejskich, tam często wykształcenie średnie wystarczy. Więc albo nie szukasz albo zwyczajnie nie chce ci się robić i wymyślasz wymówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kobieto gdzie ty szukasz tej pracy? W dużych miastach jest pełno roboty z normalnymi godzinami pracy, chociażby do urzędów miejskich, tam często wykształcenie średnie wystarczy. Więc albo nie szukasz albo zwyczajnie nie chce ci się robić i wymyślasz wymówki. 

Ja ma  średnie dla dorosłych  zrobione bez matury,  duże miasto 40 tys mieszkanców jest tylko to nie takie duże ,do urzędu idę znajomi , 🙂 i ciągle chcą wszędzie doświadczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość zalamana1 napisał:

Witam 2 tygodnie temu założyłam działalność taxi, niestety tylko się zadłużam nie mam żadnych kursów nic, przez 2 tygodnie były tylko z 3 może.Więcej na paliwo wydałam. Myślę nad wyprowadzką do większego miasta tam gdzie jest praca przemysł, ale widzę ogłoszenia tylko dla ludzi co są dyspozycyjni od rana do 22.Przedszkole od 7 do 15 tej. Maż za granicą robi nie ma go .Nie mam tu znajomych rodzice daleko mieszkają, a opiekunki bez sensu iść do pracy i robić na opiekunkę, jeszcze jakby to było godzinkę dziennie pilnowanie to jeszcze ale to z 5 godzin czyli 50 zł na dzień, nie stać mnie.

Jeszcze nigdzie nie pracowałam u kogoś, mam tylko średnie i prawo jazdy.Wszędzie jest praca na 2 lub 3 zmiany. Nie pasują godziny mi jak nie za wcześnie to za poźno, co mam robić żadna praca typu oriflame itd nie wchodzi  w grę. Chcę normalnie pracować umowa składki itd

Idz do sądu. Teraz wszędzie są konkursy bo ludzie uciekają. Umowa o prace, urlop, praca 8-16 (ale można też zmienić za zgodą dyrektora np na 7-15).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana1

Do urzędu ja się nie nadaje, ani do banków ponieważ tam są potrzebni ludzie komunikatywni, z dobrą autoprezentacją, a ja jestem nieśmiała, nie mam doświadczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jak potrzebujesz tylko na "waciki" to szukaj na pół etatu. Może sprzedawca  w butiku odzieżowym, obuwniczym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

Zrob sobie kurs ratownika medycznego i sprobuj na kierowce karetki. Moze na poczcie w sortowni listow?moze listonoszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość zalamana1 napisał:

Ja ma  średnie dla dorosłych  zrobione bez matury,  duże miasto 40 tys mieszkanców jest tylko to nie takie duże ,do urzędu idę znajomi , 🙂 i ciągle chcą wszędzie doświadczenia 

Co ty p i e r d o l i s z? Próbowałaś chociaż dostać się do takiego urzędu? Czy od razu założyłaś że tylko znajomi? Dwa razy dostałam się do pracy w urzędzie bez znajomości i raz bez żadnego doswiadczenia, więc nie opowiadaj że wszędzie tak jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość zalamana1 napisał:

Do urzędu ja się nie nadaje, ani do banków ponieważ tam są potrzebni ludzie komunikatywni, z dobrą autoprezentacją, a ja jestem nieśmiała, nie mam doświadczenia,

Znowu wymyślasz kobieto, nawet nie spróbowałas i takie bzdury opowiadasz. Po prostu tobie nie chce się pracować i nigdy nie znajdziesz pracy bo zwyczajnie nie chcesz jej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×