Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdgdf

czy można dziecko zostawic w sali zabaw na parę godzin jak idę do pracy

Polecane posty

Gość gdgdf

Witam Chciałam sie spytać czy jeżeli idę na drugą zmiane do pracy , to czy mogę zostawić 5 latkę w sali zabaw , picie i jedzenie by miała. Czy tak można czy nie? Wiem że to nieodpowiedzialne ale jak nie ma gdzie a muszę iść w sali zabaw na więcej godzin jest 24 złote 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen

Madka Ty się dobrze czujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie że można tylko czy wyrobisz z kasą? Bo jednak te 24 zł dziennie to jest wydatek, a może znalazłabyś jakiegoś opiekuna dziennego u siebie w miejscowości ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Glupi bardzo glupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można tylko problem się pojawi jak dziecko zatęskni, zapłacze i powie, że chce do mamy.To jednak nie opiekunka, odrazu zadzwonią coś dziecko odebrała no i ile tak można?Dzień ok ale tak kilka dni pod rząd to już Ci dziecka pozostawić nie pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny które pracują w sali zabaw mają za zadanie pilnować by dzieci sobie nie zrobiły krzywdy i tyle. Więc ani nie nakarmią dziecka ani nie zaprowadzą do toalety. To nie przedszkole. Raz czy dwa cię upomną a potem mogą zgłosić to nawet policję choć pewnie dostaniesz prędzej zakaz wstępu do sali zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Na sali zabaw na ktora chodzimy byl kiedys wypadek, dziecko poslizgnelo sie, zlamalo noge. Od tamtej pory przed eejsciem trzeba podpisac imienne oswiadczenie ze ponosi sie odpowiedzialnosc za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla

Mam nadzieje ze to tylko glupia prowokacja...

Z tego co mi wiadomo to na sali zabaw dziecko jest pod opieka rodzica/osoby z ktora przyszlo, to oni sa odpowiedzialni za ich  bezpieczenstwo. Rodzic/opiekun nie ma prawa nawet na chwile zostawic dziecka samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś sobie z was jaja robi a wy oczywiście w to wierzycie i się wkrecacie :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

można zaoszczędzić na opiekunce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×