Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Z kim dziecko zostawić... Z mamą czy teściowa

Polecane posty

Gość Ona

Za miesiąc zaczynam pracę a moja córeczka kończy teraz roczek. Nie oddaje jej do żłobka bo boje się że będzie chorować. Mam możliwość zostawiania dziecka albo z mamą albo z teściową. Mama jest przed 60 pracuje popołudniami na pół etatu, więc rano może zająć się mała. Teściowa jest przed 50 i tez pracuje popołudniu. I zastanawiam się z kim zostawiać mała. Bliżej mam do mamy. Lecz mama jest starsza więc nie wiem czy ja tak obarczac. Z teściową mam dobre stosunki. Moze nie jak matka z córką ale przyzwoite. Komu wy byście wolały zostawić mała? Wiem że napewno większość powie że nie z teściową. Lecz czy tak ciężko jest się dogadać z teściową? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli obie nie mają nic przeciwko opiece nad wnuczka, to może niech zajmują się nie na zmiany. Tydzień mama i tydzień tesciowa. Tym sposobem nie zajedziesz żadnej i żadna nie będzie czuła się urazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaj

Może tydzień u jednej babci i tydzień u drugiej ? Żadna nie będzie musiała być ciagle z małą, musi mieć tez sile na zabawę z dzieckiem a po pracy to różnie bywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie możesz np tydzień mama a tydzień teściowa skoro obie chcą? Ogromny plus jest taki, że będą mogły po męczącym tygodniu sobie odpocząć. Jak obarczysz opieką jedną to będzie to na pewno zmęczona. Przy roczniaku trzeba sie nabiegac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×