Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tutpu

Pozew za wyzwiska na kafe

Polecane posty

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

To po co sie chwalilas w pracy i rodzinie?...

Niestety nie mieszkam sama, a pisałam posty z komputera zarejestrowanego na moich rodziców, więc to chyba logiczne że jak szukali po IP, to dotarli dodanych mojego ojca, bo on widniejew papierach, on ma umowę podpisaną z dostawcą internetu , a nie ja. A w pracy nie udało się utrzymać tego w tajemnicy, bo dostałam z sądu pismo,  gdzie było jak krowie na rowie że mam odpracować na rzecz Państwa te 3miechy i pracodawca musiał zmienić mi zmiany w pracy, tak żeby to wszystko ze sobą nie kolidowało, plus dostałam przymusowy urlop na ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie bardzo wiem o czym piszesz, bk moja szefowa zaplacila 300zl za wniesienie sprawy z oskarzenia prywatnego. Zostala osmieszona i zniewazona na jednej ze stron internetowych. Osoba winna  zostala skazana na kare ograniczenia wolnosci w postaci pracy na cele spoleczne i chyba jakąś nawiązkę zaplacila. Takze 300zl to zaden majatek, a dla chcącego jak sie okazalo, nic trudnego. 

Rozumiem,że jest prawnikiem i sama pisała pozew i apelację?;) Taka sprawa to 2-3 klocki dla prawnika plus podatek. Koszty sądowe to kolejne 2-3tysie. Po co wypisujesz takie bzdury skoro nie masz pojecia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem,że jest prawnikiem i sama pisała pozew i apelację?;) Taka sprawa to 2-3 klocki dla prawnika plus podatek. Koszty sądowe to kolejne 2-3tysie. Po co wypisujesz takie bzdury skoro nie masz pojecia? 

Za wniesienie sprawy jest 300 zl. Chyba oczywiste, ze do tego dochodza koszty prawnika itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem,że jest prawnikiem i sama pisała pozew i apelację?;) Taka sprawa to 2-3 klocki dla prawnika plus podatek. Koszty sądowe to kolejne 2-3tysie. Po co wypisujesz takie bzdury skoro nie masz pojecia? 

Jaką  apelację? 😂 Ja tam nie wiem kto to pisał, ale ja zwyczajnie jako osoba pokrzywdzona wniosłam skargę (yyy, serio nie trzeba być prawnikiem, wystarczy mieć dostęp do internetu) uiściłam stosowną wpłatę, żaden to majątek. Były tylko 2 posiedzenia. Pojednawcze na które się nie zgodziłam, tzn. nie chciałam pojednania bez przyznania kary i kolejne ostateczne, gdzie została wymierzona kara, a ja m,in. odzyskałam wcześniej wpłaconą kwotę. Może Ty piszesz o jakichś skomplikowanych sprawach, co do których istnieje wiele wątpliwości i one ciągną się w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość gosc napisał:

Jaką  apelację? 😂 Ja tam nie wiem kto to pisał, ale ja zwyczajnie jako osoba pokrzywdzona wniosłam skargę (yyy, serio nie trzeba być prawnikiem, wystarczy mieć dostęp do internetu) uiściłam stosowną wpłatę, żaden to majątek. Były tylko 2 posiedzenia. Pojednawcze na które się nie zgodziłam, tzn. nie chciałam pojednania bez przyznania kary i kolejne ostateczne, gdzie została wymierzona kara, a ja m,in. odzyskałam wcześniej wpłaconą kwotę. Może Ty piszesz o jakichś skomplikowanych sprawach, co do których istnieje wiele wątpliwości i one ciągną się w nieskończoność.

To ty czy twoja szefowa w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Jaką  apelację? 😂 Ja tam nie wiem kto to pisał, ale ja zwyczajnie jako osoba pokrzywdzona wniosłam skargę (yyy, serio nie trzeba być prawnikiem, wystarczy mieć dostęp do internetu) uiściłam stosowną wpłatę, żaden to majątek. Były tylko 2 posiedzenia. Pojednawcze na które się nie zgodziłam, tzn. nie chciałam pojednania bez przyznania kary i kolejne ostateczne, gdzie została wymierzona kara, a ja m,in. odzyskałam wcześniej wpłaconą kwotę. Może Ty piszesz o jakichś skomplikowanych sprawach, co do których istnieje wiele wątpliwości i one ciągną się w nieskończoność.

Nie osmieszaj się tymi bzdurami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guw

I jak? Dostaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 21.07.2019 o 18:54, Gość Gosc napisał:

Nie osmieszaj się tymi bzdurami 🙂

Ja tak wygrałam sprawę na Insta, za obrażanie mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja tak wygrałam sprawę na Insta, za obrażanie mojej córki.

A teraz siedzisz na kafe obrazajac youtuberki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A teraz siedzisz na kafe obrazajac youtuberki?

??? To jakaś zasada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

??? To jakaś zasada?

No jak sie brzydzisz hejtem to nie powinnas tu siedziec. Chyba ze wyznajesz tu zasade jak inne ze po innych kafe moze jezdzic a po was nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuuuuii
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja tak wygrałam sprawę na Insta, za obrażanie mojej córki.

Pani Siedlecka, to pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja tak wygrałam sprawę na Insta, za obrażanie mojej córki.

Rzuć jeszcze raz okiem na tytuł tego wątku...Co kogo obchodzą twoje walki na instagramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???
Dnia 11.09.2019 o 23:26, Gość pok napisał:

.

Co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ??? napisał:

Co??

Gow no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za pomowienia - pozew.

A za pisanie prawdy - daja nagrode? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak. Bo sąd nie ma nic innego niż przyznawanie kary za teksty typu:

- leniwa baba, siedzi całymi dniami w domu i nic nie robi

- sprzedała się,  teraz jej vlogi to same reklamy

- jej dziecko to jeden wielki słup reklamowy

- zmieniła się na gorsze i ten mentorski  ton, daje unsuba 

-  płacze na wizji, że gruba bo chora, a poza kamera wpierdziela  jak małorolny  chłop

Kogoś tu wyobraźnia ponosi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

I co? Policja szuka takich osob zamiast zajmowac sie powazna praca?

nie wierze

musialby sie tym zajmowac prawnik za duza kase plus pomoc kogos kto sie zna na kompach, bo policja ma co robic i sprawa pani x, ktora zostala wyzwana od grubasek, jest na szarym koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gość g

Do puki rządzi PiS to pozwów nie będzie. To nie slyszalyscie co powiedział minister. Za dobre rzeczy do więzienia nie wsadzamy 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orany
10 godzin temu, Gość Gość gosc gość g napisał:

Do puki rządzi PiS to pozwów nie będzie. To nie slyszalyscie co powiedział minister. Za dobre rzeczy do więzienia nie wsadzamy 

 

A za nieznajomosc ortografii dostajesz 15 lat sybiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×