Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztof

Jaki hotel Pobierowo

Polecane posty

Gość Krzysztof

Jeśli znacie w Pobierowie dobry hotel, w którym dobrze czuć się będzie rodzina z dziećmi to podajcie jakieś informacje, namiary, stronę www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla poszukających noclegu w Pobierowie mogę powiedzieć, że fajne miejsce to Hotel Gryf z dobrą lokalizacją blisko plaży, do tego mają naprawdę ciekawe wyposażenie więc będzie to przyjemne miejsce wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja od siebie również polecam Gryfa z Pobierowa byłem tam w zeszłym tygodniu więc mam na świeżo i na prawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc


My trafiliśmy na ośrodek Gryf i byliśmy zachwyceni. Super miejsce, bezpośrednio przy plaży z dużą dawką atrakcji dla najmłodszych. Dla nas po prostu super miejsce, gdzie rzeczywiście można czuć przyjemność z pobytu. Na stronie http://gryfpobierowo.pl zobaczcie sobie zdjęcia od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc


My trafiliśmy na ośrodek Gryf i byliśmy zachwyceni. Super miejsce, bezpośrednio przy plaży z dużą dawką atrakcji dla najmłodszych. Dla nas po prostu super miejsce, gdzie rzeczywiście można czuć przyjemność z pobytu. Na stronie gryfpobierowo.pl zobaczcie sobie zdjęcia od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×