Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nela

Ciąża obumarla

Polecane posty

Gość Nela

Witam czy jest tu ktoś kogo dotknęła ciąża obumarła? czy lekarz mógł się mylić nie widząc bicia serca oraz tętna płodu? 8 tydz a w szpitalu 6 ,dodam że okres miałam nie regularny i różne długości cyklu. Jak to wyglądało u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

6 bo na tym etapie doszło do obamarcia a ty robisz sobie nadal nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ilu dniowe miałaś cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

35-37 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2727

Ja mialam podejrzenie obumarlej ciąży a ze byl to ok 6 tydzień ginekolog dal mi tabletki na wywołanie. Obecnie moje dziecko ma 5 miesiecy i bardzo dobrze się rozwija. Po zazyciu tabletek ktore mi przepisal nic się nie działo przez 2 dni a krwawienie mialo wystąpic po ok 2 godzinach od zażycia. Poszłam do drugiego ginekologa i szok,pokazał mi moją fasolke i stwierdził ze zyje. Kubus mial podejrzenie wady serduszka ale na szczescie wszystko jest dobrze. Nikomu nie polecam takiego ginekologa

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Czyli jednak lekarze też się mylą. Bardzo gratuluję takiego obrotu sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O nieregularnych cyklach mówimy wtedy kiedy jeden wynosi powiedzmy 30 dni a kolejny 55 a nie 35-37. To są wciąż regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam w tym samym tygodniu mniej więcej poronienie. Lekarz powiedział, że ewentualnie mogę zrobić drugie usg za tydzień ale wg niego nic z tego. Wystawił mi skierowanie do szpitala. Odczekalam tydzień, poszłam do innego ginekologa, który potwierdził diagnozę. W szpitalu Cię przecież przed zabiegiem jeszcze badają. Ja miałam w szpitalu dwa usg robione przez dwóch różnych lekarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×