Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

KWIETNIÓWKI 2020

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusiaa

Jest już ktoś na kwiecień??? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Hej, ja jestem 🙂 ostatni okres 7.07, beta 2x potwierdziła piękny przyrost dziś idę 3x po 72 godzinach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Niespodzianka

wygląda na to ,ze też dołączę do kwietniowych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Witam! tez bede mama. test wykonalam dopiero 4 dni po spodziewanej miesiaczce, zeby sobie nie robic juz nadziei. Od dawna sie staralyscie? Ja 17 miesiecy i wreszcie! sie udalo. Bylyscie juz u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

gość może przyszła mamusia ,od wielu lat co miesiąc zakładasz nowy wątek, ja w tym czasie urodziłam już dwoje dzieci a ty dlaczego jeszcze nie zostałaś mamą? 😣 Może to wina twojego męża a nie twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Niespodzianka

My w sumie od grudnia się staraliśmy.  Jednak w marcu musieliśmy  przestać przez problemy zdrowotne. A w lipcu odpuscilismy raz i na to wygląda ze się udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowka

Hej, dołączam do kwietniowych przyszłych mam 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Na kiedy macie termin? Bylyscie już na usg? 

Ja idę w nst tygodbiu i już nie mogę się doczekać, to będzie 7 tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Niespodzianka

W środę mam wizytę u ginekologa.  Wczoraj dowie pozytywne kreski sprawiły,  że znalazłam się tu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Niespodzianka
Przed chwilą, Gość Gość Niespodzianka napisał:

W środę mam wizytę u ginekologa.  Wczoraj dwie pozytywne kreski sprawiły,  że znalazłam się tu:) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Ja idę we wtorek 🙂 póki co czuję się w miarę ok, wie narazie tylko mąż i 2 przyjaciółki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Niespodzianka

U mnie rodzice i maz i jedna szwagierka . Narazie  nie wierzę w to wszystko.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowka

Ja idę jutro lub w środę. Zależy, czy lekarz zrobił sobie długi weekend. Dziś powiedzieliśmy mojej mamie. Macie już dzieci czy to wasza pierwsza ciąża? Ja mam prawie dwuletnia córeczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Witajcie. Do kwietniowych mam dołączam i ja. Przedwczoraj byłam na usg i zobaczyłam dwie fasolki. Moja druga ciąża. Mam 6 letniego Franciszka, który marzy o rodzeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Niespodzianka

To moja druga ciąża, Mam syna 4.5 roku:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowka

Wiktoria, spodziewasz się bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Ja mam w domu 2 nastolatków  🙂 więc gdzie spora różnica wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćstaraczka

A ja mam nadzieję że wreszcie dołączę do grona przyszłych mam .. Staram sie już o bobasa 9 msc bezskutecznie obecnie 24 dzien cyklu także jeszcze trochę musze poczekać żeby testować ale też nie nakręcam się 🙂 pozdrawiam wszystkie szczęśliwe przyszłe mamy i życzę dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria
1 godzinę temu, Gość Kwietniowka napisał:

Wiktoria, spodziewasz się bliźniaków?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Wiktoria wow gratuluję podwójnego szczęścia 🙂

Ja jutro idę pierwszy raz na usg jestem w trakcie 7 tygodnia i nam trochę strach czy wszystko jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria
3 godziny temu, Gość Innka napisał:

Wiktoria wow gratuluję podwójnego szczęścia 🙂

Ja jutro idę pierwszy raz na usg jestem w trakcie 7 tygodnia i nam trochę strach czy wszystko jest ok. 

Dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria
14 godzin temu, Gość Innka napisał:

Wiktoria wow gratuluję podwójnego szczęścia 🙂

Ja jutro idę pierwszy raz na usg jestem w trakcie 7 tygodnia i nam trochę strach czy wszystko jest ok. 

Jak po usg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Jutro mam dopiero usg, zaraz po pracy lecę i już nie mogę się doczekać. 

Klara 13 lat temu miałam termin na 29.04 a urodziłam 9.04 więc nie jest powiedziane że kwietniowka będziesz 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowka

Ja idę do lekarza w środę. Czuję podekscytowanie i zdenerwowanie jednocześnie, by wszystko było dobrze. 

Swoją droga, to już nie mogę się doczekać by znów czuć kopniecia i rozpychanie się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Ale fajnie, coraz wiecej nas! Ja ide dzisiaj do lekarza, ale dopiero na 20. Nie moge sie doczekac, jak i Wy! Mam 10 - latke i 6 - latke. Moze byc nastepna corcia, bo wychodza nam niesamowite dziewczyny. Napiszcie po wizycie ktory to tydzien i jaki macie termin porodu.  Gratuluje wszystkim i pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Do goscstaraczka; nie lam sie i miej nadzieje! My z mezem staralismy sie kilkanascie miesiecy wiec i Wam sie kiedys uda! Pozdrawiam i trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć przyszłe Mamy. Ostatnia miesiączka 3 lipca. To będzie chyba 6 lub 7 tydzień. Dwa testy pozytywne . Narazie żadnych badań nie robiłam, jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa z usg. Póki co dolegliwości występują podobne jak przy pierwszej ciąży tzn. Brak apetytu, mdłości, podwyższona temperatura ciała ok 37,4 , senność i zmęczenie. Z doświadczenia wiem że w drugim trymestrze dolegliwości ustąpią. A Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Dziewczyny... Poronilam.. 

Życzę wam powodzenia z całego serca i szczęśliwego donoszenia zdrowego dziecka.. Moje maleństwa nie miały takiego szczęścia.. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona

Hejeczka dziewczyny, ja wczoraj postanowiłam zrobić test (dziesięć dni spóźniony okres), a tu ciąża! (Miewam nieregularne okresy, więc nie spodziewałam się wyniku pozytywnego). Z tego co kalkuluje termin jest na kwiecień, bo ostatnia miesiączka zaczęła się 9 lipca. 

Martwię się bardzo, bo nie staraliśmy się o dziecko, więc do wczoraj paliliśmy oboje fajki i piliśmy alko. To pierwsza moja ciaza, musieliśmy pozmieniać plany urlopowe na wrzesień, październik i grudzień.

Mąż jest w siódmym niebie, a ja nie wiem co o tym myśleć... boje się że zniszczyłam życie temu dziecku przez brak odpowiedzialności.

Nie mam mdłości, jedyny objaw to to że jestem zmęczona cały czas. Na szczęście nie pracuje zawodowo więc moge sobie odpoczywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×