Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

KWIETNIÓWKI 2020

Polecane posty

Dnia 7.10.2019 o 14:07, Gość Anula napisał:

 

Zrobiłyście już badania na toxoplazmoze, hiv itp?

Możecie napisać ile Was kosztowały?

Zrobiłam, około 200 złotych. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Aika ja jestem od 7 tyg na l4, chciałam pracować jak najdłużej bo to praca biurowa i nawet w pracy nie mówiłam nikomu o ciąży aż nagle dostałam krwawienia i leżałam parę dni w szpitalu, od tego czasu jestem na l4, później miałam problem z cukrem, tarczyca i dopiero teraz wychodzę "na prostą". A Ty jeszcze pracujesz? 

Ja w środę jadę na kolejne usg, nie mogę się doczekać. Ciekawe czy płeć lekarz potwierdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Aika ja jestem na fb na kwietniowych mamach tam się więcej dzieje bo jest masa dziewczyn , choć wolałabym aby tu więcej dziewczyny pisaly. 14 lat temu też byłam kwietniowka i o wiele więcej się działo w temacie niż tutaj. Przez hejt i trolle kobiety przenoszą się na prywatne fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

ja jestem w 2 miesiącu ale za mna długie starania, jak to było u was? ja starałam się 7 miesięcy próbowałam wiele różnych sposobów, ale najbardziej skuteczny okazał się monitoring owulacji komputer cyklu myway 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

2 miesiąc ciąży nie ma raczej nic wspólnego z terminem porodu na kwiecien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polcia

Hej dziewczyny, późno dołączam, ale mam termin na 11 kwietnia 😁 raz już byłam kwietniową mamą, czas na kolejny raz 😅 opowiadajcie, czujecie już ruchy dziecka? (ja czuję 😍) dobrze się czujecie? Brzuszki już widać? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 10.10.2019 o 15:58, Klara napisał:

Zrobiłam, około 200 złotych. 🙂

 

Nic. Robiłam na kasę chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Polcia napisał:

Hej dziewczyny, późno dołączam, ale mam termin na 11 kwietnia 😁 raz już byłam kwietniową mamą, czas na kolejny raz 😅 opowiadajcie, czujecie już ruchy dziecka? (ja czuję 😍) dobrze się czujecie? Brzuszki już widać? 😏

Nic nie widać. 16 tydzień zaczełam a na plusie dwa kilo dopiero, niewiem kiedy sie do czekam brzucha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.10.2019 o 15:27, Gość Monika napisał:

ja jestem w 2 miesiącu ale za mna długie starania, jak to było u was? ja starałam się 7 miesięcy próbowałam wiele różnych sposobów, ale najbardziej skuteczny okazał się monitoring owulacji komputer cyklu myway 

My bzykałysmy zamiast się monitorować, dlatego zaszliśmy szybciej. Wynocha z reklamami tu wszytskie w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo
Dnia 5.10.2019 o 09:01, Gość Innka napisał:

Ja już po prenatalnych , wiem że będzie córka 🥰 (mam już 2 nastolatków syna i córkę) zwłaszcza córka bardzo się cieszy, jutro zaczynam 14 tydz choć wg usg dziecko jest ponad tydzień większe. 

W poniedziałek jadę odebrać wynik Pappy, myślę że będzie ok, bo jusg wyszło super, kosc nosowa widoczna NT 1,4. Z sercem i innymi narzadami wszystko ok. 

U mnie też córka 🎀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×