Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania5577

facet z pociągu

Polecane posty

Witam wszystkie czytelniczki zaczynając od początku często jeżdże pociągiem w godzinach popołudniowych wszystko było by dobrze gdyvy nie ten dzien , jakieś 3 tyg temu wsiadł chłopak na oko 25 lat ( ja mam 17) , wszystko było by okej gdyby nie to ze przechodząc przez nasz przedział zatrzymał się i nie zważając na to ze jestem z rodzicem ( wracalam z badań z mamą) spojrzał mi głęboko w oczy po prostu mnie to zaintrygowało ponieważ nie wiem o co mu chodzi , dodam jeszcze ze wogole sie przy tym nie uśmiecha tylko po prostu bezczelnie całą drogę się patrzy co jest naprawdę krepujące... Sytuacja powtarza sie za każdym razem gdy jade tympociągiem czy jestem sama czy nie on potrafi patrzeć sie z daleka i chodzić po pociągu żeby rzucać swoje spojrzenie , hmm macie jakiś pomysł o co mu chodzi ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CYCU

Może się podobasz mu albo jesteś w jego typie .Nie widzę innego rozwiązania chłopak jest wzrokowcem patrzy się bo się mu podoba dziewczyna.Moze nie umie zagadać albo zaczepic a może chce młode laski bo taki typ lubi ? To nie wiesz czy jesteś ładna i czy chłopak może się Tobą zainteresować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm sama nie wiem co o tym myśleć, znalazłam jego profil i okazało się ze jest byłym misterem bliskiego mi miasta , w sumie może "mieć się za coś ) , nie jestem osoba pewną siebie wiec trochę glupio mi cokolwiek powiedzieć a nawet chamsko zwrócić uwagę , na początku trochę się go obawiałam bo nigdy nie wiadomo kim jest taka osoba i co chce zrobić , z drugiej jednak strony ktoś groźny chyba nie gapi się komus długo w oczy tylko odrazu atakuje heh, ogólnie wiem ze jestem dość atrakcyjna z opinii innych ale wiadomo są gusta i gusciki a koleś jest starszy , poza tym ciężko stwierdzić czy po prostu ma jakiś problem cos mu się nie spodobało czy ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojojoj

może masz fajną biżuterię i ci chce zarypać.... zegarek, torebkę  0..0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość łojojoj napisał:

może masz fajną biżuterię i ci chce zarypać.... zegarek, torebkę  0..0

Hah bogactwo każdy by chciał mieć 🤣

Ee chyba nie właśnie należe do tych osób co zbytnio wystawnych rzeczy nie noszą do pociągów , mała torebka brak biżuterii haha nawet nie pasuje kobiecie tak bez niczego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×