Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werka991

Stół do jadalni

Polecane posty

Gość werka991

Remontuję właśnie jadalnie i szukam stołu. Możecie mi podpowiedzieć jaki stół najlepiej się sprawdzi? Nie wiem czy nie potrafie szukać czy nic nie ma. Już mi ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam

Odradzam:

- stol ze szklanym blatem (bedzie caly czas wygladal jak brudny),

- stol z jakimis beleczkami pod spodem (kurzy sie na maksa, wyglada to niechlujnie, trzeba sie uharowac przy takim, ciagle latac ze zmiotka albo sciereczka),

- stol na bialych nogach (bedzie szybko okopany, porysowany od kontaktu z krzeslami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka55

Duży wybór stołów znajdziesz tutaj https://www.batdom.pl/ Są wykonane z wysokiej jakości drewna. Możesz zamówić tam też krzesła. My mamy okrągły, biały stół i nie mogę narzekać. Nie brudzi się aż tak bardzo i nie jest porysowany. Dużo zależy od jakości drewna i wykonania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabell82

Batdom.pl ma świetną ofertę. Również polecam CI ten sklep! Ja osobiście jestem zadowolona z ich mebli. Zamawiałam już jakis czas temu stół i cztery krzesła. Są w stanie idealny, bardzo solidne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaWik

Muszę przejrzeć ofertę Batdom bo widzę, ze zachwalacie a ja właśnie szukam mebli do jadalni, salonu i kuchni. Byłam już w sklepach stacjonarnych z meblami ale nic mi nie wpadło w oko a jak już coś zwróciło moją uwagę to kosztowało miliony monet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam loftowe stoły (z praktycznego punktu widzenia najlepiej jeśliby były rozkładane) z dobrego drewna egzotycznego. Sami mamy taki stół z litego drewna mango - masywny, solidny i przede wszystkim, ze względu na swój charakter, bardzo łatwy w utrzymaniu. Kupywaliśmy w tym sklepie internetowym: https://mebleswiata.eu/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×