Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

LINK polscy kibole patrioci bija nastolatka i powalaja dziewczyne DRASTYCZNE

Polecane posty

Gość Gość

wizerunek jednego z napastnikow byl udosteniany przez policje przez pewien czas

twitter.com/RobertBiedron/status/1152666819263705088

video.twimg.com/ext_tw_video/1152606262460387328/pu/vid/320x576/0TiNT75HuxDgzQ_9.mp4?tag=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Robert Biedroń, który sam w 2010 roku został zatrzymany za atakowanie uczestników MN płacze nad pobiciem, co za groteska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

wizerunek jednego z napastnikow byl udosteniany przez policje przez pewien czas

twitter.com/RobertBiedron/status/1152666819263705088

video.twimg.com/ext_tw_video/1152606262460387328/pu/vid/320x576/0TiNT75HuxDgzQ_9.mp4?tag=10

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

przecież ta dziewczyna to akurat sama się przewróciła a kto puszcza nastolatka na manifestacje wiedząc, że będzie zadyma po tych wszystkich prowokacjach wymierzonych w katolicyzm w trakcie homo parad? gdzie byli rodzice żeby sprawdzić, że do manifestacji jest zawiązana również kontra? no to dostał po gębie jak chłop i tyle a teraz cały świat będzie wyrażać ubolewanie a środowiska homo wreszcie mają męczennika, fundacje liczą pieniądze, pionki nieświadome wyrywają po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Robert Biedroń, który sam w 2010 roku został zatrzymany za atakowanie uczestników MN płacze nad pobiciem, co za groteska :D

hahaha poważnie? taki pacyfista podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prosze udostepniac link jak wyglada polski "patriotyzm" i newet "katolicyzm" co tutaj poniektorzy pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

prosze udostepniac link jak wyglada polski "patriotyzm" i newet "katolicyzm" co tutaj poniektorzy pisza.

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

hahaha poważnie? taki pacyfista podobno :D

Poważnie i do tego demokrata, ale wolność słowa powinna być według niego reglamentowana pewnie a reszta w usta knebel politycznej poprawności. Przez tyle lat środowiska te szły na otwartą konfrontacje, a teraz zdziwione, jak to? za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

prosze udostepniac link jak wyglada polski "patriotyzm" i newet "katolicyzm" co tutaj poniektorzy pisza.

Jaki katolicyzm? Normalna jesteś? Wyjdź poza grupę dyskusyjną Zandberga do świata zewnętrznego, przebywanie w piwnicy szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

prosze udostepniac link jak wyglada polski "patriotyzm" i newet "katolicyzm" co tutaj poniektorzy pisza.

ŁUP SZAKA LAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

wizerunek jednego z napastnikow byl udosteniany przez policje przez pewien czas

twitter.com/RobertBiedron/status/1152666819263705088

video.twimg.com/ext_tw_video/1152606262460387328/pu/vid/320x576/0TiNT75HuxDgzQ_9.mp4?tag=10

tak ten jeden oprawca był poszukiwany pokazywali w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

przecież ta dziewczyna to akurat sama się przewróciła a kto puszcza nastolatka na manifestacje wiedząc, że będzie zadyma po tych wszystkich prowokacjach wymierzonych w katolicyzm w trakcie homo parad? gdzie byli rodzice żeby sprawdzić, że do manifestacji jest zawiązana również kontra? no to dostał po gębie jak chłop i tyle a teraz cały świat będzie wyrażać ubolewanie a środowiska homo wreszcie mają męczennika, fundacje liczą pieniądze, pionki nieświadome wyrywają po twarzy

no tak ja jestem np. przeciwna chrzczeniu dzieci w bardzo malym wieku i tez powinnam dostac w... od szesciu patriotow bo OSMIESZAM KATOLCIKIE WARTOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko współczuję temu pobieramy chłopakowi a ten ubrany w kolory jak pszczoła był poszukiwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

O matko współczuję temu pobieramy chłopakowi a ten ubrany w kolory jak pszczoła był poszukiwany

* Pobitemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

no tak ja jestem np. przeciwna chrzczeniu dzieci w bardzo malym wieku i tez powinnam dostac w... od szesciu patriotow bo OSMIESZAM KATOLCIKIE WARTOSCI

tak jak ci biedni narodowcy w pociągu w Sochaczewie w 2010 :( od niechrzczonych obrońców demokracji najpewniej lub takich co złożyli akt apostazji - jeżeli już widzisz świat tak stereotypowo. a tymczasem warto widzieć brutalizacje polskiej polityki w trochę szerszym zakresie niż nastolatka, która przewróciła się o własne nogi. albo ten kodziarz, który "zemdlał" w trakcie próby ciamajdanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy ktos ma jeszcze watpliwosci ze jagiellonia powinna zostac zdelegalizowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam szczera nadzieję że ten chłopak z zielonymi włosami dobrze się czuje 😞 straszne tak sześciu bydlakow na jednego :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takbylo

ten młody pedalarz darł ryja niecenzuralnie to wyłapał za to a nie że ciepły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

biedny chłopak cieszę się że mieszkam za granica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam szczera nadzieję że ten chłopak z zielonymi włosami dobrze się czuje 😞 straszne tak sześciu bydlakow na jednego :(((

ta, nawet na YT poleciał nagrywać filmiki, nie wygląda nawet na takiego, który by z rowera spadł a co dopiero na "pobitego". Człowiek pobity to taki, który jest w szpitalu. kolejny lansiarz, który wyczuł koniunkturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość takbylo napisał:

ten młody pedalarz darł ryja niecenzuralnie to wyłapał za to a nie że ciepły

bezstresowe pokolenie, więc co się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

czy ktos ma jeszcze watpliwosci ze jagiellonia powinna zostac zdelegalizowana?

Ja kibicuje Wiśle, dla mnie mogą Jage zdelegalizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

prosze udostepniac link jak wyglada polski "patriotyzm" i newet "katolicyzm" co tutaj poniektorzy pisza.

w takim razie ja dziekuje za taki patriotyzm i katolicyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Ja kibicuje Wiśle, dla mnie mogą Jage zdelegalizować 😄

Wisle chyba jeszcze tak nie odwala zeby szesciu uderzalo i kopalo jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wisle chyba jeszcze tak nie odwala zeby szesciu uderzalo i kopalo jednego.

Kilka lat wstecz zabili chłopa z Cracovii maczetami i widłami chyba w 12 osób, więc zielonowłosy niech się cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

ta, nawet na YT poleciał nagrywać filmiki, nie wygląda nawet na takiego, który by z rowera spadł a co dopiero na "pobitego". Człowiek pobity to taki, który jest w szpitalu. kolejny lansiarz, który wyczuł koniunkturę

Czyli jak dla mnie akcja wygląda na kolejną ustawkę Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich, którego prezes Gaweł skazany prawomocnym wyrokiem sądu uciekł do Norwegii. Z tego żyją, mają hajsy. Możesz ogólnie podrzucić link do jego nie wiem, wypowiedzi po rzekomym skatowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra nic nie usprawiedliwia takiego pobicia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamiętam, że jak szliśmy w 2006 roku w jednej z pierwszych Parad Równości w Warszawie to naszej wesołej gromadzie towarzyszyła grupka ochrony w postaci bojówki antify. Pałkami bili przeciwników manifestacji i czuliśmy się bezpiecznie. Dostało się szczególnie tym oszołomom proliferzystom na Pl. Tetralnym, ale szybko padły emeryty :D Gdzie byłaś w tym dniu antifo żeby bronić progresywnych obyczajowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Czyli jak dla mnie akcja wygląda na kolejną ustawkę Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich, którego prezes Gaweł skazany prawomocnym wyrokiem sądu uciekł do Norwegii. Z tego żyją, mają hajsy. Możesz ogólnie podrzucić link do jego nie wiem, wypowiedzi po rzekomym skatowaniu?

wpisz na yt: POBILI MNIE NA MARSZU RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU (CAŁA PRAWDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×