Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc__

Czy ktoras z was ma plisowana spodnice midi?

Polecane posty

Gość gosc__

Dziewczyny, zastanawiam sie nad kupnem plisowanej spodnicy midi w jakims pastelowym kolorze. Czy ktoras z was ma? Jesli tak to czesto zakladacie? Bardziej na eleganckie okazje czy na co dzien? Da sie ja wyprac w domu zeby plisy nie zniknely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja. Nie prasuje jej, nie gniecie się. W płaskich butach wyglądam jak babcia także obowiązkowo szpilki, wtedy wyglądam elegancko i kobieco. Częściej noszę ...enki niż tą spódnice bo przy dzieciach wygodniej mi założyć sandałki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

Tu Autorka- do osoby powyzej, a ile masz wzrostu jesli mozna zapytac? Bo ja w szpilkach nie chodze na co dzien i do spodnic wlasnie nosze trampki albo plaskie sandaly (zadziej baleriny) tyle ze moje wszystkie spodnice sa przed kolano.  Ja jestem wysoka 180cm i szczupla wiec moze az tak babcinie by to nie wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

* mialo byc rzadziej, r mi zjadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja mam czarna i potwierdzam, że tylko do szpilek/obcasów. Mam 170cm i dość długie nogi i na płaskich butach wygląda to okropnie. Lubię ją, mimo że średnio.przepadam.za.spodnicami jako takimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Ja mam 175 wzrostu, mam czarna (w kwiaty) plisowana spodnice z Medicine, zakladam do niej trampki, skorzana ramoneske i nie czuje sie jak babcia.

mam tez bezowa plisowana, do niej granatowy marynarski tshirt, czerwone baleriny i tez wydaje mi sie ze jest ok. 

Wlasnie w szpilkach czulabym sie panciowato.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
50 minut temu, Gość gosc__ napisał:

Tu Autorka- do osoby powyzej, a ile masz wzrostu jesli mozna zapytac? Bo ja w szpilkach nie chodze na co dzien i do spodnic wlasnie nosze trampki albo plaskie sandaly (zadziej baleriny) tyle ze moje wszystkie spodnice sa przed kolano.  Ja jestem wysoka 180cm i szczupla wiec moze az tak babcinie by to nie wygladalo?

Jesteś chamska serio. Ja mam 177cm. Ta spodnica po prostu jest charakterystyczna. Kiedyś chodziły w niej babcie do kościoła . Teraz moda wróciła. Proponuję Ci iść do sklepu i ją przymierzyć to zrozumiesz co miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Ja mam 157 cm i czasami nosze do niej płaskie buty, trampki (mam granatową) skórzany mały plecaczek i biały t-shirt i wcale nie wygladam jak babcia, waze 48 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__
6 minut temu, Gość Mama napisał:

Jesteś chamska serio. Ja mam 177cm. Ta spodnica po prostu jest charakterystyczna. Kiedyś chodziły w niej babcie do kościoła . Teraz moda wróciła. Proponuję Ci iść do sklepu i ją przymierzyć to zrozumiesz co miałam na myśli.

Przepraszam jesli odebralas moje pytanie jako chamstwo. Absolutnie nie mialam na mysli zadnych zlosliwosci. Chodzilo mi raczej o to ze wzrost robi czasem roznice. Np. moja przyjaciolka ma dokladnie taki rozm jak ja ale jest 20cm nizsza i ona sama zawsze sie smieje ze jak zalozy plaskie buty do jakiejkolwiek ...enki to wyglada dziwnie (dlatego na co dzien nosi koturny), a u mnie wyglada to normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Nie kupuj takiej spódnicy jeżeli nie możesz nosić wysokich obcasów, nosisz płaskie buty wiec spódnica w kolanko lub przed jest akuracik dla ciebie,  nie wszystko jest dla wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×