Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Pytanie do mam mieszkających w bloku

Polecane posty

Gość Gość

Gdzie przechowujecie wózek dla dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W wózkowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W wózkowni

U mnie w bloku nie ma takiego pomieszczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A komórki lokatorskie nie masz? Pomieszczenia gospodarczego? Garderoby? To jak mieszkanie wybieraliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tili

Ja trzymam wózek w mieszkaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Ja też w mieszkaniu, ma szczęście mam trochę miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też takiego pomieszczenia nie mam. Stary blok, 10 pięter. Jest piwnica, ale obleśna i nigdy tam nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A komórki lokatorskie nie masz? Pomieszczenia gospodarczego? Garderoby? To jak mieszkanie wybieraliscie

Kupili takie na jakie kredyt dali, na pomieszczenie gospodarcze już hajsu nie starczyło :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klunia

W mieszkaniu.nowe budownictwo. Jest winda, wjeżdżamy sobie po królewsku do domku, duża wycieraczka załatwiła problem wody. Stoi w przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Kupili takie na jakie kredyt dali, na pomieszczenie gospodarcze już hajsu nie starczyło :D 

ach jakie śmieszne hahahaha

nie, to pomieszczeń gospodarczych nie starczyło, często jest ich mniej niż mieszkań kosztem garażu podziemnego przykładowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosć napisał:

ach jakie śmieszne hahahaha

nie, to pomieszczeń gospodarczych nie starczyło, często jest ich mniej niż mieszkań kosztem garażu podziemnego przykładowo

To nie mogliście kupić w innym miejscu? Czy to było jedyne mieszkanie w mieście? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A może trzymaj wózek w bagażniku auta? Wychodzisz z dzieckiem i wyciągasz z auta wózek, nie musisz nosić go po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kupili takie na jakie kredyt dali, na pomieszczenie gospodarcze już hajsu nie starczyło 😄

Mieszkanie kupilismy bez kredytu ale w starszym bloku 60m2, ale kurde faktycznie nie pomyślałam o piwnicy a mamy dostępną tylko mąż tam sobie geaciarnie zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kupili takie na jakie kredyt dali, na pomieszczenie gospodarcze już hajsu nie starczyło 😄

Mieszkanie kupilismy bez kredytu ale w starszym bloku 60m2, ale kurde faktycznie nie pomyślałam o piwnicy a mamy dostępną tylko mąż tam sobie geaciarnie zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

To nie mogliście kupić w innym miejscu? Czy to było jedyne mieszkanie w mieście? 😄

Mogliśmy ale finansowo stać nas było akurat na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleproblem

Trzymałam w bagażniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

A może trzymaj wózek w bagażniku auta? Wychodzisz z dzieckiem i wyciągasz z auta wózek, nie musisz nosić go po schodach.

Też fajny pomysł, nie chce wózkiem zagracac sobie żadnego z pokoi bo podejrzewam, że ja jak urodzi się dziecko to i tak dodatkowo dojdzie sporo gratow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika

Oczywiście, że w mieszkaniu. A gdzie?

Pomieszczenia gospodarczego nie mamy. Do piwnicy średnio raz w miesiacu są włamania. Wózkarni nie mamy. Korytarza nie zamierzamy zagracać, bo to chamskie posunięcie wobec sąsiadów.

Latem trzymamy na balkonie, ale w sumie nawet na korytarzu się zmieści. Mamy mieszkanie dwupokojowe tak zabudowane, że jest sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika

Mamy 48m2. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W mieszkaniu, kupując szukaliśmy takiego, które będzie funkcjonalne na różnych etapach życia, a nie tylko dla bezdzietnej zdrowej pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wjeżdżam do klatki schodowej i zaraz przy drzwiach zostawiam na dole. Nie wyobrażam sobie taszczyć wózka na 4 piętro po stromych schodach. Dodam ze kupiłam byle jaki wózek używany za grosze żeby nie było szkoda jak ukradną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

Na klatce, haha juz czuje ten hejt. Walcie sie. 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja wjeżdżam do klatki schodowej i zaraz przy drzwiach zostawiam na dole. Nie wyobrażam sobie taszczyć wózka na 4 piętro po stromych schodach. Dodam ze kupiłam byle jaki wózek używany za grosze żeby nie było szkoda jak ukradną 

W moim bloku nie byłoby go max po godzinie :) w takich blokach po 2 klatki na jedno pietro maja szanse dluzej postac, ale sa wielkimi zawalidrogami, wiec szansa, ze to sasiedzi wystawia na smietnik jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kasia napisał:

W moim bloku nie byłoby go max po godzinie 🙂 w takich blokach po 2 klatki na jedno pietro maja szanse dluzej postac, ale sa wielkimi zawalidrogami, wiec szansa, ze to sasiedzi wystawia na smietnik jest spora.

Na klatce nie będę zostawiać wózka, ze względu na kradzieże i innych lokatorów mieszkających w bloku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika
3 minuty temu, Gość Kasia napisał:

W moim bloku nie byłoby go max po godzinie :) w takich blokach po 2 klatki na jedno pietro maja szanse dluzej postac, ale sa wielkimi zawalidrogami, wiec szansa, ze to sasiedzi wystawia na smietnik jest spora.

Naprawdę nie polecam. Moja kolezanka mieszka w waskim bloku, kazde 2 mieszkania maja wspólną odgrodzoną sień i trzyma w tej sieni u siebie pod drzwiami, tam nie przeszkadza. Ale i tak ryzyko jesli sąsiedzi zapomną zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa

Trzymałam na klatce. Popytałam sąsiadów czy nie bedzie przeszkadzał -nikt nie stawał oporów. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdzie przechowujecie wózek dla dziecka. 

W składziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdzie przechowujecie wózek dla dziecka. 

W wózkowni, po to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A komórki lokatorskie nie masz? Pomieszczenia gospodarczego? Garderoby? To jak mieszkanie wybieraliscie

U mnie nie było (stary blok) i wynajęliśmy garaż od sąsiadki staruszki, która go na co dzień nie używała, tylko graty trzymała. Posprzątaliśmy jej w nim i się zgodziła za niewielką opłatą. Wszyscy zadowoleni - ja po cc nie musiałam dźwigać, jej wpadł dodatkowy grosz do emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×