Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ciagle mam wobec swojej osoby jakies ale. Jak sie pozbyc takiej postawy ?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem pewna siebie naprawde ciezko mnie zlamac. Ale meczy mnie takie codziennie zycie wegetuje naprawde . Ciagle mam wobec siebie jakies wyrzuty sumienia ze nie jestem w czym dobra ze moglam cos zrobic lepiej zawsze bardziej. Meczy mnie to najgorsze ze to jest codziennie. Nie moge zaznac takiego spokoju ducha 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To myśl o rzeczach w których jesteś dobra. Nie trzeba we wszystkim być najlepszy. Musisz znaleźć pozytywy. Może nie jesteś tymi dobrymi rzeczami usatysfakcjonowana. Jeśli tak jest to zrób coś nowego. Doszkol się w swojej karierze. Albo zrob coś całkiem nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

To myśl o rzeczach w których jesteś dobra. Nie trzeba we wszystkim być najlepszy. Musisz znaleźć pozytywy. Może nie jesteś tymi dobrymi rzeczami usatysfakcjonowana. Jeśli tak jest to zrób coś nowego. Doszkol się w swojej karierze. Albo zrob coś całkiem nowego. 

Nie jestem usatysfakcjonowana dobrymi rzeczami. Tak to prawda coa nowego. Chodzi o to zebym znow poczula ze zyje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie jestem usatysfakcjonowana dobrymi rzeczami. Tak to prawda coa nowego. Chodzi o to zebym znow poczula ze zyje.

 

To zrób coś nowego tak jak mówiłam. Zrób coś czego albo nigdy nie robiłaś albo już dawno nie robiłaś. Zrób coś dla siebie. Może nawet zwykły weekend w spa poprawi ci humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Użytkowniczka napisał:

To zrób coś nowego tak jak mówiłam. Zrób coś czego albo nigdy nie robiłaś albo już dawno nie robiłaś. Zrób coś dla siebie. Może nawet zwykły weekend w spa poprawi ci humor?

Rozumiem dzieki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
16 minut temu, Gość Gość napisał:

 zaznac takiego spokoju ducha 😞

Bo nie modlisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsjbs
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem pewna siebie naprawde ciezko mnie zlamac. Ale meczy mnie takie codziennie zycie wegetuje naprawde . Ciagle mam wobec siebie jakies wyrzuty sumienia ze nie jestem w czym dobra ze moglam cos zrobic lepiej zawsze bardziej. Meczy mnie to najgorsze ze to jest codziennie. Nie moge zaznac takiego spokoju ducha 😞

Nie. Ty nie jesteś pewna siebie skoro nie znasz swojej wartości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Nsjbs napisał:

Nie. Ty nie jesteś pewna siebie skoro nie znasz swojej wartości 

Jestem pewna siebie swiadoma nie slucham ludzi ciezko mnie zranic. Sama siebie ranie tak to widze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

nie slucham ludzi 

Czyli nie katolik. Owszem ranisz siebie 🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×