Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mik

Grzywka Lewandowskiej

Polecane posty

Gość Mik

Jest straszna. Trudno ignorować tą osobę która jest wszędzie w mediach, w oczy rzuca się straszna grzywka która bardzo ja pobrzydza. Jest wiecznie rozczochrana, za gęsta i za długa,skraca jej twarz i dodaje papusnosci. Lewandowska mając tyle kasy dała zrobić sobie takie coś, nie wiem kto jej to doradzil. Kiedyś bez grzywki wyglądała o wiele lepiej. Za każdym razem jak ja widzę z tą okropna grzywka dziwię się czy ona nie ma lustra albo chociaż dobrego fryzjera?

I tak, nie mam większych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

Nie to jest ładne, co jest ładne, tylko co się komu podoba. Tobie jej grzywka się nie podoba i masz do tego prawo, ona uważa ja za ładną.

A jeżeli widzisz wszędzie Lewandowską to polecam nie zaglądać do pudelków i innych tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do tego typu rozmów o wszelkiego rodzaju "gwiazdach" jest osobny dział, proponuję zajrzeć tam. Ja nie widzę Lewandowskiej wszędzie, bo zwyczajnie się nią nie interesuje, ale widziałam, że od jakiegoś czasu ma grzywkę. Ja sama też mam i nie obchodzi mnie, co inni myślą na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Omg , nie jestem czepialska ale ta grzywka nie dodała jej urody. Zakryła to co najladniejsze. Zostalo to co przeciętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

BOZE NO JAKI PROBLEM :d  ja nie mam tv, na plotkarskie strony nie wchodze i nie obchodzi mnie cudza grzywka, wlosy,pasemka, ...enka...BA,w nosie mam to wszystko u innych ludzi,ktorych znam lub mijam na ulicy. Zastanawia mnie ile jadu musza miec w sobie ludzie,ktorzy do kazdego sie przyczepią i oceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Wiesz można mieć doradców stylistów za miliony monet a zaszkodzic sobie fryzura, to nas tylko zadziwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×