Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorota

Dzidzia

Polecane posty

Gość Dorota

Witam. Staramy się z mężem o 3 dzidziusia już 7 miesiąc. W tym jest problem ze jak zaczęliśmy się starać to miałam okres co 28-29 dni. Później spoznij mi się 5 dni. W 17 dniu. miałam 3 dniowe plamienia. Ale nie krew tylko brązowe plamienia przy podcieraniu. W 30 dniu miałam jednodniowe brązowe plamienia(bo wzięłam pod uwagę 34 dniowy cykl). Okres powinnam dostać 22.07 ale go nie ma. 24 miałam straszny ból jajnika. Myślałam że niewyrobie ale mina, teraz boli mnie czasami brzuch. Testy robiłam dwa. Jeden d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ja po poronieniu zafiksowalam się, że MUSZĘ zajść w ciążę tu i teraz. Kropka. Minęło 2 miesiace, 4 i nic... Testowałam, robiłam bety i sobie wspierałam, że na bank teraz się udało. Chore. Aż przyszedł 6 miesiąc, okolice grudnia i przeszłam zwątpienie totalne. A że to okres świąteczny, dużo imprez firmowych i spotkań rodzinnych stwierdziłam, że trudno - widocznie nie dane będzie mi być mamą i odpuściłam te starania psychicznie, bawiłam się, piłam i cieszyłam tym, co mam. Kilka dni po sylwestrze okazało się, że jestem w ciąży 🙂 rodze za parę tygodni. 

Tak że moja rada - nie napinać się, bo to serio blokuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×