Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

Skąd one mają pieniądze?

Polecane posty

Gość 111
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Siostra mojego męża totalna i d i o t k a jest stewardessą w emirates airlines i też zamieszcza fotki z różnych egzotycznych krajów, extra hoteli i ze swojego apartamentu w dubaju, oczywiście ciuszki od projektantów, najlepsze kosmetyki, perfumy... czy to nie dziwne że smarkula przed 25 rokiem życia mieszka z kilkoma koleżankami w luksusowym apartamencie w centrum dubaju i na tyle rzeczy ją stać? każda ma swój pokój z łazienką a oprócz tego jest salon z wielkim tv, kuchnia, taras i pralnia.  W budynku jest też siłownia i basen za darmo i ona nam wmawia że to firma płaci hahaha a ciuchy kupuje niby na wyprzedażach na calym swiecie za bezcen jak się trafi taaa baju, baju!

Która firma zatrudnia pracowników w tak luksusowym miejscu i daje im TAKIE mieszkania? Uwaga! odpowiedź: ŻADNA! to całe latanie to tylko przykrywka. Oni tam ściągają lambadziary bez klasy i szacunku do siebie żeby je roochać i na tym biznes się kręci. Nikt mi nie wmówi, że jakaś tam fruwająca kelnereczka zarabia 10-12 koła, ma mieszkanie za darmo, darmowy transport do pracy oraz do i z hoteli w trasie no i darmowe luksusowe hotele! Komu to by się opłacało, pomyślcie. Jakoś dziwnie stewardessy w Locie tak nie zarabiają, a wystarczy pojechać do arabów i już kokosy i cuda hahaha "za darmo" trata tata!

To było trzeba też tak robić a nie wychodzić za twojego męża nieudacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalazły sobie bogatego fiu/ta i tyle.

Autorko, też było trzeba poszukać sobie jakiejś bogatej fuj.ary, to teraz byś nie narzekała i nie zazdrościła im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Siostra mojego męża totalna i d i o t k a jest stewardessą w emirates airlines i też zamieszcza fotki z różnych egzotycznych krajów, extra hoteli i ze swojego apartamentu w dubaju, oczywiście ciuszki od projektantów, najlepsze kosmetyki, perfumy... czy to nie dziwne że smarkula przed 25 rokiem życia mieszka z kilkoma koleżankami w luksusowym apartamencie w centrum dubaju i na tyle rzeczy ją stać? każda ma swój pokój z łazienką a oprócz tego jest salon z wielkim tv, kuchnia, taras i pralnia.  W budynku jest też siłownia i basen za darmo i ona nam wmawia że to firma płaci hahaha a ciuchy kupuje niby na wyprzedażach na calym swiecie za bezcen jak się trafi taaa baju, baju!

Która firma zatrudnia pracowników w tak luksusowym miejscu i daje im TAKIE mieszkania? Uwaga! odpowiedź: ŻADNA! to całe latanie to tylko przykrywka. Oni tam ściągają lambadziary bez klasy i szacunku do siebie żeby je roochać i na tym biznes się kręci. Nikt mi nie wmówi, że jakaś tam fruwająca kelnereczka zarabia 10-12 koła, ma mieszkanie za darmo, darmowy transport do pracy oraz do i z hoteli w trasie no i darmowe luksusowe hotele! Komu to by się opłacało, pomyślcie. Jakoś dziwnie stewardessy w Locie tak nie zarabiają, a wystarczy pojechać do arabów i już kokosy i cuda hahaha "za darmo" trata tata!

Tak, to bardzo realne, gdyż Dubaj przeżywa kryzys w branży nieruchomości. Wynajem jest bardzo opłacalny. A warunki, które opisałaś są standardem. Szczególnie, że w Dubaju w sposób sprawiedliwy wynagradza sie określone zawody, szczególnie te wymagające dużo dyscypliny, nauki, szkoleń i odpowiedzialności za ludzkie życie. Taki jest m.in stewardessa. Osoba zaś, której nie chciało się uczyć i nosić teczki i nawala kluczem hydraulicznym, wozi klientów jako kierowca taxi jest na dnie drabiny społ i ma słusznie niskie pobory. Wykonują powyższe prace głownie imigranci z Indii, Bangladeszu etc. - osobiście mam nadzieje, że oni przybędą też jako rezerwa zawodowa do Polski, bo za dużo płacimy za usługi remontowe, budowlane, porządkowe i sprzątanie ludziom bez wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Wiedzą komu dać dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nakradły się to mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Siostra mojego męża totalna i d i o t k a jest stewardessą w emirates airlines i też zamieszcza fotki z różnych egzotycznych krajów, extra hoteli i ze swojego apartamentu w dubaju, oczywiście ciuszki od projektantów, najlepsze kosmetyki, perfumy... czy to nie dziwne że smarkula przed 25 rokiem życia mieszka z kilkoma koleżankami w luksusowym apartamencie w centrum dubaju i na tyle rzeczy ją stać? każda ma swój pokój z łazienką a oprócz tego jest salon z wielkim tv, kuchnia, taras i pralnia.  W budynku jest też siłownia i basen za darmo i ona nam wmawia że to firma płaci hahaha a ciuchy kupuje niby na wyprzedażach na calym swiecie za bezcen jak się trafi taaa baju, baju!

Która firma zatrudnia pracowników w tak luksusowym miejscu i daje im TAKIE mieszkania? Uwaga! odpowiedź: ŻADNA! to całe latanie to tylko przykrywka. Oni tam ściągają lambadziary bez klasy i szacunku do siebie żeby je roochać i na tym biznes się kręci. Nikt mi nie wmówi, że jakaś tam fruwająca kelnereczka zarabia 10-12 koła, ma mieszkanie za darmo, darmowy transport do pracy oraz do i z hoteli w trasie no i darmowe luksusowe hotele! Komu to by się opłacało, pomyślcie. Jakoś dziwnie stewardessy w Locie tak nie zarabiają, a wystarczy pojechać do arabów i już kokosy i cuda hahaha "za darmo" trata tata!

Oczywiście, że prawda, emirates zapewnia mieszkanie służbowe i pokrywa koszty, zarobki 8000-12 tys + benefity. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Hahaha o tym samym sobie pomyślałam 😄 pamiętam jej temacidło. mieszkanie u teściów, jedno dziecko, drugie w drodze " bo tak wyszło" i ból doopy bo szwagierka jest samodzielna i ma super życia A w dodatku rodzice się nią zachwycają, a powinni się zachwycać bezrobotną synową rozpłodową, siedzącą im na głowie 😄

Jaki tytuł wątku? Możesz podać lub link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.

Mam konto na instagramie i obserwuje:

- trenerke fitness ktora ma tez kanal, nagrywa treningi z ktorych korzystam. W ten sposob jestem na bieżąco.

- konto z animacjami jak prawidlowo wykonywac cwiczenia

- dwa konta z inspiracjami wnetrzarskimi

- dwa konta z inspiracjami ogrodowymi

- dwa konta dziewczyn zamieszczajacych ciekawe przepisy fit.

Dodatkowo czasami zaglądam na konta  ulubionych aktorek, zeby zobaczyć co tam w swiecie artystycznym.

Konta ktore obserwuję czy odwiedzam sa zgodne z moimi zainteresowaniami.

Gdybym pasjonowala sie dalekimi podróżami obserwowalabym konta  osob dla ktorych sa one rowniez pasja, ktore sa w stanie ciekawie te miejsca pokazać a nie panienek u ktorych wiekszosc zdjec to samo_j_e_b_k_i a egzotyczne widoki stanowią tylko tlo.

I nie obchodzi mnie skad kobietki pasjonujące sie ogrodami biora kase aby co jakis czas odwiedzićd ogrody W Anglii ani kto i z czego sfinansowała ciekawie urzadzone wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość gość napisał:

Jaki tytuł wątku? Możesz podać lub link?

Tutaj:

f.kafeteria.pl/temat-7551832-wielkie-mi-halo-stewardesa-w-emiratach/

 

Autorka zrobiła tam z siebie ...kę koncertową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to starość? Ja nie rozumiem dlaczego kobiety rodzą przed 30? 18 osiagasz pelnoletnosc,w wieku 19 -20 lat rozpoczynasz studia, które trwają 3-5 lat, później lub w międzyczasie praca za marne grosze, masz kwalifikacje to przed 30 mozesz zarabiać około 3-4 tys,plus jak masz prowizję w pracy. W tym czasie są znajomi, imprezy, wyjazdy, jakiś staly partner ale niekoniecznie. Do 30 większość ludzi stabilizuje swoje zycie i można zakładać rodzinę

 Jaki sens ma zakładanie rodziny świeżo po 20? 

A taki ze w wieku 21 lat zarabialam te 3-4 tys moj partner 4-5 i moglismy sobie pozwolic na dziecko i bardzo go chcielismy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A taki ze w wieku 21 lat zarabialam te 3-4 tys moj partner 4-5 i moglismy sobie pozwolic na dziecko i bardzo go chcielismy?

Teraz, już tam chcieliście. Że szkolnej ławki w pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz, już tam chcieliście. Że szkolnej ławki w pieluchy.

A co w tym dziwnego? To, że ty nie chcesz w tym wieku, nie oznacza, że się tacy nie znajda co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyznaje, że ja się dorobiłam mieszkanie w wieku 24 lat dzięki mojemu sponsorowi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przyznaje, że ja się dorobiłam mieszkanie w wieku 24 lat dzięki mojemu sponsorowi 😉 

Dodam jeszcze, że dzieki niemu mam fajne auto i bardzo fajna posade u niego w firmie a nie mam studiów ani matury 😉 Jedynie średnie wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×