Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Cccc

A termin na jaka pore roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Cccc napisał:

A termin na jaka pore roku?

A co to za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

Ja bym kupiła tylko body na rozmiar 52 i 56. Moja córka 3200 miesciła sie w body 52 przez pierwsze 3-4tyg. Syn 4kg, pajacyka na 50 nosił 2 tygodnie. Jeżeli dziewczynki, to kupiłabym leginsy 0-3m , nogawki podwinie sie , a naprawde szkoda kasy na pajacyki i spioszki, koszulki z dłuzszymi rekawkami, sa fajna alternatywa dla niedrapek. 

o ile spioszki jeszcze ujdą, to przy noworodku pajacyki denerwowały mnie kosmicznie, w nocy przewija sie malucha ze 3-5razy, a za kazdym razem trzeba zapinac te przeklęte napy, w koncu kładłam dziecko na noc w samych bodach i w spiworku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie miałam w ogóle rozmiaru 52 a syn nie był wielkoludem bo urodził się z wagą 3 kilo. Na początku po prostu podwijalam mu rękawy w 56 ale trwało to chwilę. Ani się nie obejrzałam a już nosił 62 więc dla mnie rozmiar 52 to strata kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Cieplejsze rzeczy jesienno zimowe tzn. sweterki, bluzy, spodnie kup 62 cm. Nawet jak beda za duze to mozna podwinac rekawy/nogawki. Starcza na dluzej. Reszta body, spiochy, pajace na 56/62cm. Ewentualnie kilka sztuk w mniejszym rozmiarze 50cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×